0
clear
  • 360 степени Ротирачки Нови Пристигнување Керамички се Справува со Бања Тапа Црно Масло Протри Месинг Топла и Ладна Вода Миксер Слив допрете lnf526
  • -20%
  • -20%
360 степени Ротирачки Нови Пристигнување Керамички се Справува со Бања Тапа Црно Масло Протри Месинг Топла и Ладна Вода Миксер Слив допрете lnf526

360 степени Ротирачки Нови Пристигнување Керамички се Справува со Бања Тапа Црно Масло Протри Месинг Топла и Ладна Вода Миксер

DEN 4127.52
DEN 2972.00

Достапност
Производот е достапен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Кон својствата

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Површински Третман:
Масло Протри
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој

Производи во категоријата

Ѕидот монтирани продолжување на ротација кујнски мијалник миксерФункција : 304 нерѓосувачки челик матер

Бесплатен Превозот Печени Бели Месинг Вртливата садопери Тапа 360 степени ротирачки Кујна Миксер Допрет

Бесплатен превозот црна заврши Повлече кујна ТапаЦврст материјал Месингкерамички кертриџ може да се к

Една дупка Кујнски мијалник слив тапа хром позлатен Бања Ротира јадење слив тапа миксер вода допрете то

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Опис на производот Функција : кујна тапа Стил : Современи Крај : Хром Инсталација Дупки : 1 Број на Рачки : 1

Совет : за Превозот времето е 710 дена, ако можете да изберете .Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компонен

Бесплатен превозот Најдобри продажба Повлече Надолу Кујна Тапа Допрете Топло Ладно Миксер Црна боја Бо

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

5 Години Гаранција LeadFree Sод Нерѓосувачки Челик Кујнски Тапа Топла и Ладна Вода Допрете Миксер Кујна Допр

Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт П

Европската природни жад и злато кујна тапа топла и ладна зеленчук слив ротирачки чешми сите антички бак

Дувачкиот јадење слив тапа топла и ладна, Ротира за миење слив тапа кујна се повлече надолу, Бакар една д

Бакар јадење протегала слив LED тапа светилка, Кујна предводена тапа миксер вода допрете топла и ладна, Р

Бакар кујна јадење слив тапа хром, Ротира месинг миење слив тапа топла и ладна, Бања вода потоне слив тап

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве н

Бакар кујнски мијалник слив единствена славина, Месинг еден ладно јадење слив тапа хром, Ротира за миењ

Ве молиме контактирајте со нас за Поевтини Превозот Надомест & Влезот Цевки Големина со нас Пред место ц

Заврши со топла и ладна вода црева & стандардни додатоци Може да се чистат со благ сапун за да се обезбед

Triflow Нерѓосувачки Челик SФилтер Тапа LeadFree Пиење Вртливата Spout Филтрирана Вода 3 Начин Кујна Тапа ФилтерА

КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС wechat : 180 2683 2658 / JAKA_faucetна продажбакујна тапасотечен сапун фармацевт

Масло Протри Бронза потоне јадење слив тапа антички, Ротира миксер допрете кујна слив тапа гроздобер, М

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви бл

Please wait...