0
clear
  • Моден 5 Компјутери Коса Екстензија Кука Влече Алатка Игла Threader Микро Прстени Монистра Јамка Дрвена Рачка Со Железо Жица Hotting
  • -20%
  • -20%
Моден 5 Компјутери Коса Екстензија Кука Влече Алатка Игла Threader Микро Прстени Монистра Јамка Дрвена Рачка Со Железо Жица Hotting

Моден 5 Компјутери Коса Екстензија Кука Влече Алатка Игла Threader Микро Прстени Монистра Јамка Дрвена Рачка Со Железо Жица Hotting

DEN 203.52
DEN 163.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Кука Игла
Број На Модел На:
Dreadlock Кука Игла
Материјал:
Пластична рачка и Метални игли
Количина:
5pcs/многу
Бренд Име:
e-облак
Големина:
24.5 cm Length
Тип На Објект:
Dreadlock плетење и капчиња плетенка latch кука игла
Големина:
About 13g per Hair Weaving Needle
Количина:
5 компјутери/многу капчиња плетенки latch кука игла
Објектот Боја:
Пинк & Лимон, влакна ткаење игла
Материјал:
Пластична рачка и Метални игли
Објектот Предности:
Пластична рачка е погодно за рака
Објектот функција:
Капчиња игли за плетење на косата, губење на ткаење и така натаму
превозот метод:
Epacket

Производи во категоријата

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.70 / парче парче парче парче парче парче

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистрависок квалитет на метал Тема

Предупредување : Чувајте се далеку од децата.Т иглички ткаење игли за перика коса парче toupeesТ форма игли

Кликнете на производи ви се допаѓа во оваа слика,неверојатно : 5pcs / многу се Справи со Алатка Капчиња Кук

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

1) Име : плетење и капчиња игли 2) Материјал : Пластични и Метални 3) Боја : Розова & Лимон 4) Должина : 16cm да 15.5

Please wait...