0
clear
  • 1PCS 18W 6LED 4 ИНЧЕН Работа Светлина Бар Место Поплава Зрак за Мотоцикл Автомобил Камион SUV АТВ 4WD Брод Теренски Магла Светилка 12V 24V 6000K
  • -20%
  • -20%
1PCS 18W 6LED 4 ИНЧЕН Работа Светлина Бар Место Поплава Зрак за Мотоцикл Автомобил Камион SUV АТВ 4WD Брод Теренски Магла Светилка 12V 24V 6000K

1PCS 18W 6LED 4 ИНЧЕН Работа Светлина Бар Место Поплава Зрак за Мотоцикл Автомобил Камион SUV АТВ 4WD Брод Теренски Магла Светилка

DEN 1067.52

Достапност
Производот е достапен


Оперативен Напон : 10-30 V DC LED Моќност : 18 W (6 LED*3 W) Водоотпорен Стапка : IP67 Тековни цртање : 0.85 НА @ 12 V,0.42 НА @ 24 V Школка во Боја : Црна Светлината Боја : Бела Работа Температура : -40 ~ 80 целзиусови Степени Боја Температура : 6000 K Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Леќа Материјал : ПММА Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик Opitonal Зрак : Потопот зрак или Место зрак животниот век : 30000 часа погоре Пакет : 1x LED Работа Светло & 1 x Торбичка на Приклучоци
Искрено, не само преку Alipay, можете да плаќате со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
И исто така ако сакате да плаќаат со paypal, ве молиме контактирајте со нас.
1. Ние не бродот да P. O. Кутија, па не ни остави валидна адреса & поштенски код ве молам. Валиден телефонски Бр. исто така е
побара и важно за превозот.
2. Бесплатен превозот не е вклучуваат даночни и далечински такса. Ве молиме проверете со вашиот царински прво.
1. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации кога ќе го примите пакетот.
2. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги повторувате што во прв момент. Ве молиме не
отворен спорот

Кон својствата

боја:
Floodlight, На Вниманието
Тип На Објект:
Леќа
Име На Модел:
18W-6LED-S+E
Бренд Име:
BINFU
Работа Напон:
9-30V DC(одговара 12V,24V возила) работа светилка
моќност:
18W(6LED*3W)
Температура На Боја:
6000K
Работа Температура:
-40~80 Целзиусови Степени
Одговара:
за Hyundai,Тојота,Хонда,БМВ,Ауди,Фолксваген,Chevrolet,Lada,Jeep
Примена:
автомобил светлината led светилка бар,автомобил магла светлина suv,светилки drl,daytimg светлина, led светла
Водоотпорен го оценувате :
IP67 автомобил светлината led светилка бар,автомобил магла светлина suv,светилки drl,daytimg светлина, led
степен:
30-60D работа светилка
Работна температура:
-40~80 степен целзиусови степени led работа светилка
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Производи во категоријата

Се КРИЕШЕ LED светлата на автомобилот прашина маска гума водоотпорен dustproof запечатување светлата покрие

Сите емејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој

Сертификат : Превозот1 Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области Ние одржување на високи станда

CF14 Л02 LED Flasher 3 Pin Електронски Реле Модул Поправи SMD LED Пак Сигнал Светлина Грешка Трепка Blinker 12 V 0.02 А ДО 20 AД

Бесплатен Превозот!!! 12 V RGB КОЧАН Ангел Око Led Ореол Прстени 60mm 70mm 80mm 90mm 95mm 100mm 105mm 110mm 115mm 120mm 125mm 140mm со 24 Копч

Компатибилност Компатибилност За BMW E92 Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на Располагање

Достапни во Килибар, Црна и Јасен / red / Сина Овие не само што ќе помогне да се заштитат вашиот светлано, ки

Пакетот Вклучува : 2 парчиња X КОЧАН RGB Ангел Очи2 парчиња X Ангел Очи Опфаќа1pc X RGB Контрола Кутија1pc X IRДале

Напомена : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил светлина модел пред да го купатОпис : Супер Висока Мо

Компатибилност Компатибилност За Hyundai Tiburon(0001) Општи Материјал Поликарбонат покрие / ПХБ / LED Светло Дост

Јазик : Engligsh & РускиПакет содржина : 1 1 пакување од Лепило .Супер силен Епоксидна китБрз лек типПоправка н

Пакет содржина : 1 1 пар адаптер рамка.внимание : ова е рамка адаптер транзиција модул сет за Hella и Koito П5 пр

CF18 LED Flasher 8 Pin Реле Модул Поправи Авто Мотор Пак Сигнал Светлина Грешка Трепка Трепка 8198050030 066504650 Max 150 WЕле

Опис : КРИЕШЕ предупредување canceller capacitor,xenon грешка слободни Декодер,Canbожичување темперамент,светилка б

Ова е 2.0 инчен Bixenon Мотоцикл Проектор Леќа, Двојно CCFL Ангел Очи.Тоа исто така може да одговараат за Мал ав

Компатибилност Компатибилност За "ФОЛКСВАГЕН" Magotan Општи Материјал Памук пластичен капак / ПХБ / LED Светл

Компатибилност Компатибилност За Chrysler Concorde (2002~2004) Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на

За Mazda MX5 Miata 2006 2007 2008 Одлична Ангел Очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет ореол прстени Нови

Професионалната Инсталација е Строго се Препорачува како ние немаме техничари на сајт и понатаму да им

Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ве молиме контактирајте ме пред да

Ангел Очи Двојна Боја LED Светла светилки drl Пак Јачина на Светилка За BMW E36 E38 E39 E46 E53За BMW : Модел 1 : E39 ОЕМ 5 С

2 SETS 131mm Автомобил CCFL LED Ангел Очи Фарови За BMW E46,E36,E39,E318 A04 бела ccfl ангел очи за bmw e46 проекторCCFL Ангел очи за

Компатибилност Компатибилност За Lada VAZ 2106 Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на Располаг

fitment подолу за автомобили : 20062008 за Cadilla c DTS 20062008 Сса б 97 97x 20062009 за Audi A4 S4 RS4 Седан? (БЕЗ Крива осветлување) 200

Компатибилност Компатибилност За Chevrolet Captiva S3 X (20062011) Општи Материјал Поликарбонат покрие / ПХБ / LED Светл

Пакет содржина : 1 1 пар адаптер рамка.внимание : ова е адаптер рамка за Mazda 6 Atenza Ниска конфигурација за да

Please wait...