0
clear
  • ПОД ДВА 2017 најпродаван испарувач пенкало IP6 Мини пареа vape пенкала Висока стапка 13450 батеријата дополнителен комплет сува трева e цигари cig
  • -20%
  • -20%
ПОД ДВА 2017 најпродаван испарувач пенкало IP6 Мини пареа vape пенкала Висока стапка 13450 батеријата дополнителен комплет сува трева e цигари cig

ПОД ДВА 2017 најпродаван испарувач пенкало IP6 Мини пареа vape пенкала Висока стапка 13450 батеријата дополнителен комплет сува

DEN 888.00
DEN 808.00

Достапност
Производот е достапен


2017 Најновите LVSmoke сува трева испарувач пушењето IP6 Мини vape пен
Погоден батеријата
Product Overview Предмет : IP6 Мини Димензија : D14mm * L140mm Боја : Црна/ Блу/ Бела/ Red/ Розова Батерија : Висока стапка 13450 батерија капацитет : 450mah Брзо Греење : 3s започнете vaping Работно време : 20/ круг Излез : 5 A Пакување листа 1 X IP6 Мини со двојна quartzose греење калем 1 X Керамички греење калем 1 X Его полнење кабел 1 X Екстра јасно стакло резервоарот залив 1 X Силиконски прстен
Спецификации
Превозот
(1) ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/HKEMS/ФЕДЕКС/HK пост/ТНТ и така натаму express (од врата до врата).
(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.
(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.
Услуги
1. Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следната цел.
2. Track пакет, се додека не го добиете тоа.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Розова
Број На Модел На:
IP6 Мини
Калеми Тип:
Заменливи
Компатибилен Модел:
IP6 Мини
Бренд Име:
ПОД ДВА
Модел:
IP6 Мини
Пакување:
Кутија
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Не Фитил ГШ на Х2 голема пареа електронска цигара atomizer двојна калеми не фитил виножито боја низок отпор

Оригиналниот Wismec Cylin РТС Atomizer за Полнење Ослободување РТС Резервоарот Atomizer од 3,5 ml спреј за Wismec Reuleaux RX2 / 3

Се стремат NautilМини BVC Atomizer 2 ML Капацитет NautilМини Дното Вертикална Серпентина Резервоарот Прилагодливи С

Eleaf Melo RT 25 Atomizer 4.5 ml Eleaf Melo RT 25 Atomizer се одликува со иновативни Стигнале на Врвот (RT) пополнување решение што

Kangertech Genitank Мега Cartomizer со Нови Струење Контрола Вентил 3.8 ml Kangertech Genitank Мега Cartomizer со Нови Струење Контрол

IJOY Wondervape RDAВоведување на Тука доаѓа нов Wondevape РДА Тоа доаѓа со 24mm дијаметар и 37.8 mm во висина RDA поддржува

100% авторски Joyetech его ЕДЕН Мега Верзија 2 Atomizer 4ml Капацитет на Резервоар Одговара за Его еден мега Верзија

Eleaf GSTurbo Atomizer 1.8 mlПроизвод ВоведВелат здраво на Eleaf GSTurbo Atomizer! Има 1.8 ml eтечни капацитет со прилагодливи дно

Eleaf Melo 3 Atomizer 4ml Врвот Пополнување Струење Контрола Subohm Резервоарот Melo III Електронска Цигара Atomizer Челик Ц

Електронска Цигара Резервоарот Atomizer се Стремат ЕТS BVC Clearomizer 3ml Капацитет Ecig Atomizer Спреј за его Вметнете Б

VOOPOO ДЕМОНОТ RDAПроизвод ВоведТука доаѓа VOOPOO ДЕМОНОТ RDA! Тоа е 24mm дијаметар RDA со хранаодделение PEI капе сов

Digiflavor Сирената 2 GTA MTL Atomizer 2ml / 4.5 mlПроизвод ВоведВоведување на нови Genisis Резервоарот Atomizer Digiflavor Сирената

Eleaf ГШ на Воздух 2 Резервоарот Atomizer Струење Прилагодливи Clearomizer Одговара за Eleaf i Just Започнете Плус Батери

1 Нерѓосувачки челик изградба 2 24mm Дијаметар 3 Дното и на Врвот Струење 4 Прилагодливи Струење 5...

Geek Vape Зевс РТС 4mlПроизвод ВоведВоведување на Geek Vape Зевс РТС, што е течењедоказ еден калем резервоарот atomi

100% Оригинални Kangertech Protank 4 Еволуирале Clearomizer 5ml Капацитет на белите Дробови, устата за да се Насочи на бел

Во парк се Стремат Revvo Резервоарот 3.6 ml со ЛАК Серпентина Одговара Електронска Цигара модератор на Скоро

5pcs T2 (его Нишка) Долг Фитил CC Clearomizer 2.4 ml 5pcs T2 (его Нишка) Долг Фитил CC Clearomizer 2.4 ml,компатибилен со его / егоT /

Eleaf ГШ на Воздух 2 Резервоарот Atomizer Струење Прилагодливи Clearomizer Одговара за Eleaf i Just Започнете Плус Батери

WISMEC Гилотина RDAПроизвод ВоведWISMEC Гилотина RDA е 24mm дијаметар rebuildable резервоарот со прилагодливи дното ст

Joyetech Atopack Пингвин Единица 8.8 ml / 2.0 млAtopack Пингвин Единица доаѓа со 8,8 ml патрон со JVIC1 0.6 ohm MTL калем или JVIC2 0.25

WISMEC Gnome Под Ohm Резервоарот 2mlПроизвод воведGnome е најновиот под ohm резервоарот од WISMEC Има 2ml Eсок капацитет,

Vape Only v Pen Atomizer 1ml 2 парчињаПроизвод ВоведVape Only v Pen Atomizer е уникатен и елегантен vaping уред кој е целосно компа

Vapefly Мрежа Плус RDAПроизвод ВоведVapefly Мрежа Плус RDA усвојува postless двојна менгеме палубата, која ги поддржу

5pcs ПОД ДВЕ dse електронски tigara atomizer cartomizer 1.6 ml одговара его 510 тема его батеријатаОдговараат за : ЕГО сериј

Пареа Жедни Aromamizer Титан RDTA 28mlПроизвод ВоведAromamizer Титан RDTA е навистина огромен rebuildable резервоарот atomizer о

JUSTFOG P16 A Clearomizer 1.9 mlПроизвод ВоведНајновите JUSTFOG P16 A Clearomizer е 1.9 ml резервоарот која ги исполнува стандардит

Please wait...