0
clear
  • 1000pcs бела ПВЦ MIFARE Плус S 2К картичка 4byte UID смарт картичка празно
  • -20%
  • -20%
1000pcs бела ПВЦ MIFARE Плус S 2К картичка 4byte UID смарт картичка празно

1000pcs бела ПВЦ MIFARE Плус S 2К картичка 4byte UID смарт картичка празно

DEN 28799.52
DEN 27360.00

Достапност
Производот е достапен


1000pcs бела ПВЦ MIFARE Plus® S 2К картичка 4byte UID смарт картичка празно
(MIFARE и MIFARE Плус се регистрирани трговски марки на NXP Б. В., и се користат под лиценца)
Клучни карактеристики
•Димензии : 85.5 x 54mm
•Дебелина : 0.9 милиметри
•Материјал : ПВЦ, домашно МИЛЕНИЧЕ
•Чип опција : MIFARE Plus® S 2К (4byte UID)
•Протокол : ISO14443 A
•Фреквенција : 13.56 Mhz
•Површина : ламиниране (сјајни)
•Прочитајте време : 100000 пати
•Оперативен температура : -20 до +60°C
•Stockage температура : -20 до +65°C
•Примена : термички печатење, за Фарго, Зебра, Evolis печатач итн.
Компанијата Информации
Нашите Услуги

Кон својствата

Бренд Име:
RZX
Број На Модел На:
празно картичка
Точка име :
MIFARE Плус S 2К картичка
Материјал:
Бела ПВЦ
Големина:
85.5*54mm standard size
работен опсег:
4-7cm
чип:
MIFARE Плус S 2К
Фреквенција:
13.56 MHz
Тежина:
7g/PCS
Протокол:
ISO14443A
UID:
4byte UID
MOQ:
1000pcs

Производи во категоријата

Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот. Превозот може да се под влија

ФункцијаЧип : SLE4442 компатибилен чипМагшари : HICOСтандард : ISO7816Боја : бела празноМатеријал : ПВЦ256*8битни EEPR

Име на производ : UID Картичка | Чип : UID можат да читаат и пишуваат 0 блокови и сектори капацитет на Складир

Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молам оставете ќелија број

500pcs UHF Полица ознака ISO180006c ABS водоотпорен долги за читање Средства за управување со ознаки / етикетатаПр

Бесплатен превозот 100pcs инкџет празно картичка MIFARE Classic ® 1k картичка 13.56 MHz пвц картичка(MIFARE и MIFARE Класиче

Wholesale100pcs Водоотпорен RFID13.56 MHZ MF1 K s50 на унодц Wristband Хривнија за Контрола на Пристап на Спортски Настан Огн

UHF RFID таг налепница Туѓо 9640 влажни пломба EPC6 C 915mhz868mhz860960 MHZ Higgs3 5000pcs бесплатен превозот adhensive пасивни RFID ет

Топла Промоција!!! TK4100 чип ПВЦ празно смарт картичка 125 Khz инкџет smart картичка за Canon 200 PCSСпецификацииИнкџ

Карактеристики : Автоинтелектуална сопственостМакс читателот спектар 6mИздржливи и трошоците effectivesСит

6pcs / многу UID Променливи Картичка Мали Pendant NFC Keychain 13.56 MHz ISO14443 A Блок 0 Запишување MF1 1 K s50 на унодц Стандард п

1 Висок 1 1.Материјал : ABS 2 Фреквенција : 13.56 MHz 3 Големина : 41mm x 33mm x 4.3 mm 4 Функција капацитет на Складирање : 8 K

UHF RFID метална ознака omniID fit210 915mhz 868mhz Туѓо Higgs3 ЕПС 5pcs бесплатен превозот трајни боја smart картичка пасивни R

Добар квалитет на хартија спакувани се тркалаат 30мм MIFARE Ultralight ® C ознака 13.56 Mhz rfid таг(MIFARE и MIFARE Ultralight се т

UHF RFID таг налепница Impinj B42 EPC6 C влажни пломба 915mhz868mhz860960 MHZ Higgs3 3000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID ет

Димензија : 86x54x1.8ммТежина : 9g+ / 0.5 gстандардна боја : белаФреквенција : 125khzВнатрешниот Чип : EM4200МатеријалТ

RAYKUBE RIK1 Keyfob 100 Pcs / Многу 125 Khz RFID Близина Keyfobs За Врата Систем за Пристап Боја OptionsСина,Жолта и Црвена Забеле

,TLD е една од Водечките производителот RFIDод Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решени

RAYKUBE RIK4 Плоштадот Keyfob 50 Pcs / Многу 125 Khz RFID Близина Keyfobs За Врата Систем за Пристап Три Бои Боја OptionsСина,Жол

Професионални фабриката за хартија 30мм 13.56 Mhz rfid таг MIFARE Classic ® 1k ознака(MIFARE и MIFARE Класичен се трговски ма

Кол 25мм големина на хартија материјал 1000pcs FM1108 13.56 Mhz rfid таг / етикета за етикета печатачКарактеристики :

RFID таг UHF перење на висока температура отпор 915m 868m 860960 M H3 ЕПС 6 C 10pcs бесплатен превозот smart пасивни RFID PPS ко

Спецификација : име на Производ : T5567 картичка / T5577 картичка чип тип : Atmel T5567 / T5577 капацитет на Складирање

Опис : Материјал : пвц име на Производ : 125 Khz запишување празно картичка чип тип : Atmel EM4305 капацитет на Скла

UHF RFID Ultrathin метална ознака confidex silverline 915mhz 868mhz Impinj M4 QT ЕПС 5pcs бесплатен превозот некој пасивни RFID етикетат

Please wait...