0
clear
  • 25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Големи Бутик Текстил, чевли Подарок Пакување Торба,јасно се зголеми пластични подарок торба со рачка пластични шопинг торба голема
  • -20%
  • -20%
25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Големи Бутик Текстил, чевли Подарок Пакување Торба,јасно се зголеми пластични подарок торба со рачка пластични шопинг торба голема

25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Големи Бутик Текстил, чевли Подарок Пакување Торба,јасно се зголеми пластични подарок торба со рачка

DEN 1368.00
DEN 1026.00

Достапност
Производот е достапен


25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Големи Бутик Текстил, чевли Подарок Пакување Торба,јасно се зголеми пластични подарок торба со рачка пластични шопинг торба голема
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Материјал : Пластични Точка Количина : 25pcs/многу Големина : 25x35cm /9.8x13.77" Боја : Како на Сликата Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Начин На Плаќање : 1.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам. 2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку. 3. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци. Превозот : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.( Освен Празници ) 2.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да се одржи редот . Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. 4.На item(s) Обично 7 до 90 дена пристигнување време на Светот. 5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) Политика на Враќање : Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. ПОВРАТНИ информации : 1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Благодарам многу.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор. 2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден!
25x35x8cm 25 КОМПЈУТЕРИ Големи Бутик Текстил, чевли Подарок Пакување Торба,јасно се зголеми пластични подарок торба со рачка пластични шопинг торба голема

Кон својствата

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Број на Компјутери:
25pcs
Шема:
Цвет
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Z399
Големина:
25x35x8cm
боја:
Транспарентен боја
Количина:
25pcs/многу
торба стил:
Пластични Кеси Со Рачки Бутик ,Пластични Подарок Перница Шопинг Кеси
tyle:
Пластични Подарок Перница 25x35cm , Пластични Кеси Со Рачка
Употреба:
Божиќ Подарок Пластични Кеси Со Рачка
ОДГОВАРА ЗА:
Пластични Кеси Шопинг , Пластика Со Рачка За Облека
Моден:
Подарок Перница За Накит ,Пластични Подарок Се Справи Со Кеси Бело
Повод:
Пакување, Пластична Подарок Кеси , Свадбен Подарок Пакување Jewlery Подарок Перница
користат за:
Поголеми Пластични Кеси Со Рачка 25*35 , Пластични Кеси За Продавници

Производи во категоријата

Целата Големина : 20x30cm Употреба Големина : околу 18.5x26.5cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено ваши

Материјал : Памук и ПредивоГолемина : 9*12 CMСтил : еден прозорец, двоен прозорецЛента боја : црвена, сина, зе

Целата Големина : 20x32cm Употреба Големина : 18x28cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено вашиот сопст

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Лен Боја : Како на сликата Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Долж

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.Предмет : Бо

100pcs / многу DIY Едноставна Тенка Kraft Хартија Свадба Бонбони Кутија Со Writting Картичка Посебни Бонбони Подар

[име на производ] пуканки кутија за пакување картон[Спецификација] е 7 cm под 5 см висок и 11.5 cm[материјал] 300

Материјал : 300gsm karft хартија, картонБоја : црна,кафеаваГолемина : 4x4x2.5cmКОЛИЧИНА : 1000 PCS / МногуAnswer : _________________

метарДетали за производот : материјал : бисер papercardголемина на : 6.5*6.5*4.5 cm / 2.56*2.56*1.77 инчбоја : како на слика

Целата Големина : 12x20cm Употреба Големина : 10x16cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено вашиот сопст

Име На Производ : Жолта Зајакот Cookie ПакетМатеријал : OPPГолемина : 10 x 10+3 cmПакет : 1000pcs / многуСамо торба...

Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.Добре

Топло prompt1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.2 : поради различни мони

ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈА материјал : природни burlap и чипка боја : природна burlap боја, големина : 4" x 8" = 10cm x 20.5 cm кол

Целата Големина : 18x26cm Употреба Големина : околу 16.5x22.5cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено ваши

100pcs / многу18*9*5cm Бели Хартиени Кеси Сендвич Леб Храна Takeout Торба Свадба Партија Корист Подарок Перница 5 г

Големина : 12.5 × и 17,5 см; 25 на пакет Материјал : масло, зелена храна торба Капацитет : можат да се сместат 10 о

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Пластични Подарок Торба 041Објектот МатеријалиПластичниГ

Спецификација19.5*12.5*4 см Бела картонска кутија за подарок пакување,kraft хартија торта хартија кутија,харт

Име На Производ : Сина Чипка Cookie ПакетМатеријал : OPPГолемина : 10 x 10+3 cmПакет : 1000pcs / многуСамо торба...

Please wait...