0
clear
  • Bonsny Акрилик Џунглата Животинско Папагал Шема Широк Птица Нараквици Алки 2017 Нова Мода Накит За Жените Шарм Женски Bijoux
  • -20%
  • -20%
Bonsny Акрилик Џунглата Животинско Папагал Шема Широк Птица Нараквици Алки 2017 Нова Мода Накит За Жените Шарм Женски Bijoux

Bonsny Акрилик Џунглата Животинско Папагал Шема Широк Птица Нараквици Алки 2017 Нова Мода Накит За Жените Шарм Женски Bijoux

DEN 334.08
DEN 170.00

Достапност
Производот е достапен

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 190mm х 40mm Шарм големина околу 7.5"должина & 1.57" ширина алка тежина : 23.3 g

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AB181
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој

Производи во категоријата

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

САД$ 10.99 / парчеСАД$ 8.79 / парчеСАД$ 6.99 / парчеСАД$ 4.79 / парче парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / пар

11921 224474 2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Позлатен Т

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,СРЦЕТО X 20 MM 18 MM ,КОПЧЕ 22 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕТ (ЕДЕ

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

САД$ 29.78 $29.78 / парчеСАД$ 48.94 $54.38 / парчеСАД$ 34.78 $34.78 / парчеСАД$ 39.52 $48.79 / парчеСАД$ 28.96 $28.96 / парчеСАД$ 48.76 $52.78

5243021197067781COUYA 3 Бои Срцето Pendant Нараквици&Алки на Тенка Арматурна Едноставен Накит Мода Сребрена / Gold / Розо

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

361 L Нерѓосувачки Челик топката Круг Отворање АлкиГолемина : 5.5 cm*6.5 смМатеријал : 361 L Нерѓосувачки ЧеликБ

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,ЗАКЛУЧУВАЊЕ X 25ММ 17 MM ,КОПЧЕ 26 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕ

За нас Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар.Сликите

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние се обиду

Please wait...