0
clear
  • 19mm 12V Автомобил Сини LED Метал Притисни Копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ Toggle Switch + Приклучок за Штекер За Авто 1NO 1NC Прекинувачи
  • -20%
  • -20%
19mm 12V Автомобил Сини LED Метал Притисни Копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ Toggle Switch + Приклучок за Штекер За Авто 1NO 1NC Прекинувачи

19mm 12V Автомобил Сини LED Метал Притисни Копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ Toggle Switch + Приклучок за Штекер За Авто 1NO 1NC Прекинувачи

DEN 575.52
DEN 460.00

Достапност
Производот е достапен


Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата. Ви благодариме.
5281435384770473 Препорачуваме US $ 7.46 /парче US $ 11.99 /парче
19mm 12 V Автомобил Сини LED Метал им Помогнам на Копчето Вклучи / исклучи Switch + Приклучок за Штекер За Авто 1 NO 1 NC Прекинувачи
Опис :
1.Универзал ги собере сите 12 V SUV Автомобил камион конверзија Ван RV Брод Yatch.
На пример, тоа може да се примени како прекинувачи за дополнителни electronical опрема внатре&надвор од автомобилот.
(како што се трепкачки светла, шасија светла, и купола светла)
2. Лесно подесување. Сите што ви треба е 0.74"/19mm дупка и да се префрлат ќе седат во убаво.
3. LED за цело време или само кога прекинувачот е on(во зависност како ќе жица тоа)
Карактеристики :
Глава Дијаметар : 22mm
Копчето Дијаметар : 13mm
Дупка со големина е потребно : 0.74"/19mm
Длабочина inc контакти : 40mm
Контакт Конфигурација : 1 NO 1 NC
Работата Тип : Latching
Latching тип : притисни—за(off (исклучено), притисни повторно исклучување (вклучено)
Пакетот Вклучува :
1 X Сини LED Притисни Префрлате
1 X Штекер Приклучок
Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот ,
Повеќе безбедност , со повеќе професионални и побрзо!
Драги пријатели на :
Цел користење на мобилен стан ќе биде повеќе поволни. Ако купуваат големи количини може да ни се јавите прво, ќе ви даде попуст. Сите производи за поддршка на големо.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по достави цел .
Ве молиме да ги содржи следниве Информации :
Твоето Полно Име, Детални Адреса И Телефон Број
Превозот
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите порака ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме овозможи 7-10 дена одложување да бидат испорачани.
Повратни информации Доколку производот не е никаков проблем, поради други причини, ќе треба да се врати стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со пет ѕвезди на услуги. Ако корисникот има било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас. Лошо повратни информации не може да се реши проблем, ние ќе ви обезбедиме со пет ѕвезди на услуги.
Ви благодариме за вашата доверба во нашите производи, ви посакувам среќен шопинг, со нетрпение очекувам да вашата посета повторно, ние ќе продолжи да им служи на вас!

Кон својствата

боја:
1 buc Сини LED, 2 парчиња Сини LED, 5 компјутери Сини LED
Име На Модел:
19mm
Спогодба-Година:
2010
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Хонда Модел:
Спогодба
Материјал Тип:
ABS+Метал
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
4cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Специјални Функции:
1NO 1NC
Објектот Должина:
2.2cm
Објектот Тежина:
10g
Бренд Име:
DOXINGYE
Глава Дијаметар:
22mm
Копчето дијаметар:
13mm
Дупка со големина потребни:
0.74 / 19mm
Длабочина inc контакти:
40mm
Контакт Конфигурација:
1NO 1NC
Тип на работа:
Latching
Latching тип:
притисни тоа-на(off (исклучено), притисни повторно -- исклучување (вклучено)
Пакетот Вклучува:
1 X Сини LED Притисни Прекинувач, 1 X Штекер Приклучок

Производи во категоријата

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГЕ

1 PC Стигнале Автомобил Светла Прв / Втор / Три Опрема Вклучете Автомобил се Повлече Прекинувач(Стандард+En

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 3799081 A20,3799081 A20P4 Z,379

Детали за производотДел име : откопчувањеДел број : 6 N0 905 865Применливи модели : за Jetta

Пакување детали : 1 X Страна Огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B 6pins) 1 X Господар Sindow Прекинувач(5 ND 959 857 10pins) 3 X Про

12 V / 24 V Автомобил Продажба Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сина LED Светло за МаглаГлавни Карактеристи

Со сина led 3 пина рокер прекинувачи за контрола на 12 V / 24 V LED Дигитални 3.1 двојна USB полначот во Штекер,без б

Ова е автомобил прозорец електричен прекинувач, која може да се користи за Рено дел на автомобилот...

9 TDI BRR 1896 62 84 MPV 06 / 01 09 / 11 MULTIVAN V (7 HM, 7 HN, 7 HF, 7 EF, 7 EM, 7 EN) 2.0 TDI CCHB 1968 100 136 MPV 10 / 05 / MULTIVAN V (7 HM, 7 HN, 7 HF, 7 EF, 7 EM, 7 EN) 2.0 TDI 4

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Fitment : Состојба : Нов Бренд КОЛИЧИНА : 1 парче OE : 6554.ТОЈ,96468704 XT За Peugeot 407 6 D_ (2004 година до 2014 година) Салон За P

Оригиналниот Микро Прекинувач Копчето За Хонда За Chevrolet Malibu Cruze За Buick GL8 Нови Царски Hyunda Автомобил Копче

8 L 19962002 "Фолксваген" Cabrio 19972001 "Фолксваген" Euro Van 19961999 Година Фолксваген Голф 19961999 Година Фолксваген Jetta 19962

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови Терминали : 16 Иглички Пакет се Вклучуваат : 1 X КОМПЈУТЕРИ OE БР : 4 B0959851

Modeles Одговара : 4Pin "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5 2.8 VR6 Бора 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 V6 Golf 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 VR6 Passat 1.8,

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2 Ако не сте многу задо

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Политика На Враќање●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета / забораве

Please wait...