0
clear
  • Нови Исти Пар PSVANE 6SN7 Вакуум Цевки Замени CV181 6N8P Керамички База Hifi Гроздобер Аудио DIY
  • -20%
  • -20%
Нови Исти Пар PSVANE 6SN7 Вакуум Цевки Замени CV181 6N8P Керамички База Hifi Гроздобер Аудио DIY

Нови Исти Пар PSVANE 6SN7 Вакуум Цевки Замени CV181 6N8P Керамички База Hifi Гроздобер Аудио DIY

DEN 4080.00

Достапност
Производот е достапен


БРЕНД НОВИ PSVANE 6 SN7 ВАКУУМ ЦЕВКИ,HIFI СЕРИЈА
Предмет Бр. : HIFI 6 SN7, заменете CV181/6 N8 P
Злато позлатен pin, керамички цевки база
Цената е за 1 исти пар (фабрика тест&натпревар,2 ПАРЧИЊА)
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Кон својствата

Бренд Име:
QZET
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
HIFI6SN7
Пакет:
No

Производи во категоријата

Whenpurchasing, ве молиме наведете) Врвот на корица : Дебелина = 2mm, Алуминиумски панели Други делови се 1mm железо

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Бренд нови Специјализирани за Wadia 121 Линеарното НапојувањеСпецијализирани линеарна моќ опис : Стандард

433 MHZ 5 W RF Моќ Засилувач Дигитални Радио Антена fpv Продолжен Опсег Засилувач RFM23 BP Моќност ЗасилувачНапон

TIANCOOLKEI Нови карбонски влакна алуминиум легура ЛП Винил Грамофони Метал Диск Стабилизатор Рекорд Тежина

Опис на производот : Димензии : 79 × 68 × 40 (мм) Тежина Околу 0.5 kg Фикснабаза дупка големина : 55 X45mm Влезен напо

TDA7498 D 4Канал ВисокоМоќ Hi Fi Дигитален Засилувач Одбор / 4x100 W Автомобил засилувачКарактеристики на произв

Бриз аудио и аудио WeiliangDC влез порта големина 5.5 MMx2.1 MM DC=50 V,R=4Ω,THD+N=10%,P=300 W DC=50 V,R=6Ω,THD+N=10%,P=210 W DC=50 V,R=8Ω,THD+N=10%,P=160

опис на Производот 2 switchable главниот сигнал влезови, 4канал фиксна текстизлез се состои од три op засилува

WL висока quality130 W цевка засилувач моќ трансформатор 230 VX2 6.5 VX1 6.5 VX1Ако имате нешто да се збуни,pls се чувству

За Превозот : 1.2 DBБучава напон : 1 MVЦевка : SYLVANIA 6 SN7 * 2 / Shuguang 2 A3 C * 2 / Shuguang 5 Z3 P * 1 Size : 450 * 300 * 210mmНето тежина : 18

Детали за производот : Влез : Компјутер со USB Излез : оптички влакна / коаксијален / Стерео L / R РКА, подд

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

220 V 50 W 4 N OFC Отип аудио трансформатор AC18 V~0~18 V 0~9 V 0~9 V за DAC / Предзасилувач / СлушалкиСпецификации : Моќ Оцен

Објектот содржи : Слушалка надградба кабел x 1pcs 2,5 MM Избалансирани 3,5 ММ Избалансирани 3 Приклучок тип : 3.4

ултрамали димензии, нула механички бучава, совршено се изложени радијатор дизајн.069 Добра Стерео crosstalk,

Поврзани Продукции : Спецификација : Фреквенција поени : 4.3 KHzTreble Филтрирање карактеристики : 12 DB / OCTБас Ф

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Забрзана Испорака : DHL, UPSот или Fedex.Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалит

Оваа preamplifier коло референца Германија MBL6010 D, целосна избалансиран дизајн, во согласност со origianl MBL6010 D кол

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Опис на производот : Димензии : 79 × 68 × 40 (мм) Тежина Околу 0.5 kg Фикснабаза дупка големина : 55 X45mm Влезен напо

Т неговата е еден пар (канал 2) assembeld amp одборСекој PCB големина : 67.5x48mmРаботни параметри : Напојување напоно

MBL80* линија далечински управувач во комбинација моќност засилувач 120 W*2Моќност засилувач тип : HIFIМодел :

Опис на производот : Димензии : 79 × 68 × 40 (мм) Тежина Околу 0.5 kg Фикснабаза дупка големина : 55 X45mm Влезен напо

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 265 * ширина 225 * висина 135 MM Внатрешни димензии : длабо

Карактеристики : 1 : Име : Кара РЕД reverberation одбор .2 : Излез оптоварување : треба моќ amp3 : Чип Избор : Двојна мо

купување забелешки : 1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 : Производот е на т

Please wait...