0
clear
  • 100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметички Пакување
  • -20%
  • -20%
100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметички Пакување

100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметички Пакување

DEN 1862.40
DEN 1676.00

Достапност
Производот е достапен


100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметички Пакување
Бесплатен Превозот-20pcs/Многу-
Точка Име : Пластични Шишиња
Боја : Транспарентна
Материјал : ПП

Кон својствата

Спецификации:
180ml, 100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml 180ml
Број На Модел На:
ноктите материјали

Производи во категоријата

Мет Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шишеголемина : 10100mlвратот : 18m

100g празна бела пластична цевка за козметика пакување,100ml ЈП handcream / лицето чистење сад шишиња 24pc / многуК

30g Акрилик coned диск Шише Крем шише / креми шишиња / маска шише Големина : Капацитет : 30g Употреба : за bubbottin

Големина : D16*H55mmСтавка : 3ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа Облик : Тркалезна

10pcs Транспарентен Помине Уметност Сјајот Sequins Кристал Случај Дома Накит Монистра Носителот на Организа

12 ML Транспарентен Airless Шише, Пластични Пумпа Главата, Козметички Лосион Пумпа Цевка, Око Крем Примерок П

40ml празно основа пластична цевка, бела мека цевка за козметички, 40ml бела пластика крем пакувањеЗабелешк

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : матирано бела Боја на капа : бела Форма на

30ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со

Име : 30ml Јасно плоштадот dropper шише, 30cc Плоштадот Стакло Dropper Шише, Капацитет : 30ml Материјал : стакло Поврат

50 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметика

5 ML 60pcs / многу Јасно Празни Eyeliner Цевка со Црна Капа, Eyelash Раст Течни Refillable Шише, Козметички Eyelash Лепак за Ск

Празна бела ЈП козметички цевки 80ml, рака крем празни пластична цевка со сребро акрилик капа, празни PE це

15 ML Airless Цевка, Транспарентни И Бела Duckbilled Пумпа Главата Козметички Лосион Примерок Пакување Шише,Беспл

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : arcylic Боја на цевка : злато Боја на капа : злато / сребрена Форм

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сребрена / злато Капа

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна,

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : злато Боја на капа : злато / сребрена Форма

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл...

Трговија на големо Црно и Јасно 30 ML Плоштадот Рамно Стакло Парфем Спреј Преносни Празна Шише 100pcs 1 Матер

Празни Козметички Сад Refillable Шишиња од Стакло Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочув

50pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

30pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

100pcs 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметик

Please wait...