0
clear
  • Злато Сребрена Боја Линија Компјутер Крст-бод Предиво Ткаени Везови Линија Везови Тема линија текстилни Метален H06
  • -20%
  • -20%
Злато Сребрена Боја Линија Компјутер Крст-бод Предиво Ткаени Везови Линија Везови Тема линија текстилни Метален H06

Злато Сребрена Боја Линија Компјутер Крст-бод Предиво Ткаени Везови Линија Везови Тема линија текстилни Метален H06

DEN 194.40
DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Боја : 20 Colors Материјал : Полиестер Силен и издржлив Одлична за Quilting, Tapestry, се Облекуваат на Одлуки, Општи крои Забелешка : Тоа не може да се користи за да се ткаат сам, и тоа треба да се користи заедно со другите теми, како што памук теми, волнени конци. Тема гајтанот големина : 17 x 6.5 см/6.69" x 2.56" Количина : 1 PC Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Пакетот вклучува : 1 PC x Теми

Кон својствата

Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Обоена
Функција:
Отпорен На Вода

Производи во категоријата

Мотоцикл Опашка Кочница Светлина За Харли Дуна Спортските Софтејл Електра Глајд нови Плувка Хеликопте

QQ : 843449099 wechat / whatsapp : +8615388793663Email : servicekindrays Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.

Спецификации : пар Тежина : 600g Боја : Само Suntan Тонот на Кожата Пакет содржина : 1x 600g / пар Одделени Целосна T

На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 1525 работни дена Сите Порак

2017 Високо Квалитетни Пластични Англиски Правопис Азбука Писмо Игра Рано Учење Едукативни Играчки Детс

Идеално одговара за iced пијалаци, пијалаци, и коктели Стакло има 355ml капацитет Ресторан квалитет Безбедн

Состојба : НоваКоличина : 8 парчињаЗа цевка : FU29 FU32 829 829 B 823 ..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

СВАТ Воена Опрема Удар Надвор Војска Појас Мажите Тешки НИ Војник Борба Тактички Ремени Здрав 100% Најлон

Дизајн : ЛОШ КОСА ДЕН Печатени БуквиМатеријал : 100% Полиестер Пред100% Најлон Мрежа Назад5panel капаЛесна Пен

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Производ големина : 210*120*50 Валиден телефонски Бр е исто така побара и важно за превозот.4 инчен 12864 LCD дисп

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Топлина отпорни, дише, влага, mildew, еластичност Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во

Лесен за управување со паметен телефон или подлога* IPv4 / IPv6 двојна магацинот* Компатибилност со RJ11 телеф

Димензии : Широк 55мм x 110mm Должина2 Ред на 8 бедем на гклДебелина 2mm fiberglass панел drilled на 2.8 mm кол дупкиМонтаж

N Нови Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремени

Новите Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремен

SUNWAY ATV Quad Велосипеди Делови Чудак во Окното за CFMOTO CF625 X6 Мотор АТВ UTV Велосипед Делови Број : 0600041000

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 5pins цевка : FD422 807..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпо

Боја молив Главните карактеристики : Со молив едноставност и vividness, може да се меша бојата,Како традицио

Времето за испорака е прибл Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.Со цел да се обезбеди

Please wait...