0
clear
  • Гроздобер Широк Нога Женски Панталони Возбудува Крои Жени Висока Половината Панталони Лабава Глуждот Должина Панталони Обичните Жени Панталони
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Широк Нога Женски Панталони Возбудува Крои Жени Висока Половината Панталони Лабава Глуждот Должина Панталони Обичните Жени Панталони

Гроздобер Широк Нога Женски Панталони Возбудува Крои Жени Висока Половината Панталони Лабава Глуждот Должина Панталони Обичните

DEN 957.12
DEN 814.00

Достапност
Производот е достапен


1. 100% Сосема Нов
2. Materi al : Полиестер
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Бои за избор : Црна, Каки
5. Големина : M,L
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите
Plz следат табелата да изберете големина. Големина на Половината Hipline Должина CM CM CM M 58-75 во рамките 92 80 L 60-78 во рамките 95 81 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
6. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме !

Кон својствата

Големина:
M, L
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Англија Стил
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Ткаени
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Џебови,Возбудува,Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
широк нога панталони
Број На Модел На:
жените панталони
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Ова не е Евра Големина,ве молиме обратете се на големината на табелата, а потоа изберете детали за произ

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Половината Хип Должина 26s 66 89 98

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmве молиме да се разбереголемина на хип ДОЛЖИНА половината м 90 90 66

Почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница!Ве молиме да се грижи за под две парчиња на беле

Добредојдовте на нашата Продавница!!! Имаат прекрасен шопинг exprience тука ! Ако имате било какви прашања, в

Големина(CM) Колковите Половината Должина S 90 6070 85 М 94 6474 86 L 98 6878 87 XL 102 7282 88 2 XL 106 7686 89

Бесплатни Војска Жените Молив Панталони Солидна Секси Тесни Панталони КаверТенок Панталони Дупка Иски

Почитувани купувачи : Тоа е најголемата промоција во Ali Express секоја година Ова 11ти Ноември, ние сме подго

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

2017 Нови лето висока половината еластичност pleated лабава жените секојдневен панталони девет поени беше chi

Женска Faux Кожа Водат Слаби Молив Панталони Патент Декорација Leggings Женска Faux Кожа Водат Слаби Молив Пант

На глуждот должина панталони големина на табела ГОЛЕМИНА Должина Бедрото Половината Хип cm cm cm cm M 90 65 90 L 9

Име на производ : 2017 Мода Есен Домот на Жените Девет поени секојдневен панталони мода ленти висока полов

започнетекрајот2018 Пролет и Есен Дами Памук Мода Плус Големина S6 XL Канцеларија ОЛ Жените Панталони со Ви

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА(CM) Должина Половината Колковите Бутовите XS 105.0 66.0 88.0 54.5 S 105.0 68.0 90.0 54.5 М 105.0 71.3

Забелешка : Како и Мерење Различни ,Не Може да се 23 CM ERRO,И ве Молиме, Изберете Ја големината Според големи

2875360345593149 подолу ставка 50% попуст на продажба, цел наскоро парче парче парче парче парче парче парче парч

2017 Нова Пролет и Лето Литература Памучни Панталони Плус Големина Чисто Црна Комбинезони Панталони Жени

), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн.• Плаќањето мора да

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мере

Почитувани Купувачи, Нашата Панталони е Азија Големина, pls изберете големина на базата на нашата големи

Нова мода Heroprose Бренд Хип Хоп Танц harem Панталони Sweatpants Костими женски фаза перформанси носат Paillette џез па

големина информацииПлочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГОЛЕМИНАПОЛОВИНАТАКО

Please wait...