0
clear
  • НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-121 S13-321 S13-62 8941155670 ЗА ISUZU CHEVROLER
  • -20%
  • -20%
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-121 S13-321 S13-62 8941155670 ЗА ISUZU CHEVROLER

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-121 S13-321 S13-62 8941155670 ЗА ISUZU CHEVROLER

DEN 5760.00

Достапност
Производот е достапен


НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-121 S13-321 S13-62 8941155670 ЗА ISUZU CHEVROLER
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца :
ЗА Hitachi S13-121, S13-321, S13-63, S13-62, S13-62 A, S13-62 B, S13-62 C
ЗА Isuzu 8941155670, 8941155671 100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.

Кон својствата

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Другиот Дел Број:
S13-121
Материјал Тип:
Алуминиум
Осветленост Дел Број:
S13-121
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
S13-121
Напон:
12v
моќност:
2.0 KW
Заби:
9T

Производи во категоријата

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 28100002080 2810002080 ЗА ТОЈОТАГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS Г

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 121 408 / 409 ЗА АУДИ / СЕДИШТЕ / "ШКОДА" / "ФОЛКСВАГЕН" 17967 N1 Единица излезна моќнос

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ LRS184 ЗА MG 16164 N1 Единица излезна моќност : 1.1 KW Г.С 12 V 9 T2 Ротација : Г.С.3 Нето Тежина : 6

12 V 10 T СТАРТЕР МОТОР 2280005860 2280005862 2280005861 1383240 8504304 22203НД 18198 ЗА Hyster Лифт КамиониГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛ

Опис : 100% сосема нов и висок qualtiy Одлични перформанси во откривање чувствителност, безбедност и стабилн

ОЕМ 2810050020 Стартер(Стартер Систем) 12 V 9 Teeth 1.4 KW за 1 UZFE LS (UCF10) 400 / LS (UCF20) 400

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 4280002650 4280002651 6008631410 8631410 18981 ЗА Cummins Б3.3 L МоторГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 16794 21740 MI M3 T21881 M3 T21882 M3 T21881 D M3 T25181 M3 T38682 2330000 H10 23300 L1110 103141 103142 ЗА NISSAN1 Единица излезна м

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 281001170 ЗА EH700 07 C 1 Единица излезна моќност : 4.5 KW Г.С 24 V 11 T 2 Ротација : Г.С 3 Нето Тежина :

12 V 10 T Стартер(Стартер Систем) ОЕМ 23300EN200 за N MR20 MR20 DE XTRAIL / TIIDA Hatchback

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 1113256 ЗА CUMMINS 6 CT 1 Единица излезна моќност : 4.5 KW Г.С 24 V 12 T 2 Ротација : Г.С...

СТАРТЕР МОТОР ЗА PONTIAC Атмосфера 1.8 L ЗА TOYOTA е корола Матрикс 1.8 L ,281000 D080 4280000340 4280000341 281000 D080 281000 D080 4280000340 4280000

НОВИ 12 V 12 T СТАРТЕР МОТОРНИ M8 T71471 M008 T71471 233008 H801 233008 H801 23300AU601 ЗА NISSAN ALMERA ТИНО 2.2 L, PRIMERA 2.2 LГаранција : ПАКУВАЊ

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ M2 T64272 ME017004 859096 8 S9096 16873 ЗА ГАСЕНИЦА EXACAVATOR EL70 ЗА МИЦУБИШИ 4 D31 МОТОРГаранција : ПАКУВАЊ

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ 17753 21973 B0 0001115007 ЗА VOLVO1 Единица излезна моќност : 1.7 KW Г.С 12 V 9 T2 Ротација : Г.С.3...

ЗА CUMMINS 6 BT 4 BT МОТОР АВТО СТАРТЕР МОТОРНИ C4944702 24 V 4.5 KW ЗА DONGFENG КАМИОН 1 Единица излезна моќност : 24 V 4.5 KW 2 Рот

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 121 008 / 9 ЗА АУДИ / СЕДИШТЕ / "ШКОДА" / "ФОЛКСВАГЕН" 17780 N1 Единица излезна моќност

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 600 A443004 ЗА ФОРД1 Единица излезна моќност : 1.7 KW Г.С 12 V 10 T2 Ротација : Г.С.3 Нето Тежина

АВТОМОБИЛ СТАРТЕР МОТОР НА РЕНО CLIO ЛАГУНА MEGANE СЦЕНСКО 1.4 1.6 L L, D7 E22 D7 E26 D7 E6 TS8 E1 7700104674 771113453012 V 1.0 KW 8 TВисок кв

24 V 11 T СТАРТЕР МОТОРНИ M8 T85271 B M008 T85271 ME240241 ME240251 ЗА МИЦУБИШИ 4 M51 МОТОРГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈ

НОВИ 12 V 9 T СТАРТЕР МОТОРНИ S13гледате е околу 553 S13527 B S13556 233002 W210 ЗА НИСАН "ОПЕЛ" РЕНОГаранција : ПАКУВАЊЕ : Н

12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0001367014, 0001359091 5119319 ЗА ДОЛГО ТРАКТОРГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ

4108 АВТО СТАРТЕР МОТОРНИ D303708010 A 24 V 4.8 KW ЗА DONGFENG КАМИОН 1 Единица излезна моќност : 24 V 4.8 KW 11 T 2 Ротација : Г.С..

НОВИ 39 MT 24 V СТАРТЕР МОТОРНИ D1110103 B ЗА Shangchai D6114 Серија МоториГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАБЕСПЛА

НОВИ 24 V СТАРТЕР МОТОРНИ 612600090293 0 241 001 008 ЗА Weichai / WD615 WD618 моториГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАБЕСП

Please wait...