0
clear
  • 1PC ДД-6B вафли создателот машина 1400W меур јајце торта рерна 220 V 110 V алуминиум легура Грил плоча материјал Температура 50-300
  • -20%
  • -20%
1PC ДД-6B вафли создателот машина 1400W меур јајце торта рерна 220 V 110 V алуминиум легура Грил плоча материјал Температура 50-300

1PC ДД-6B вафли создателот машина 1400W меур јајце торта рерна 220 V 110 V алуминиум легура Грил плоча материјал Температура

DEN 5223.36
DEN 4962.00

Достапност
Производот е достапен


1 PC ДД-6 B вафли создателот машина 1400 W меур јајце торта рерна 220 V 110 V алуминиум
легура Грил плоча материјал Температура 50-300
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Јајце машина
Модел : ДД-6 B
Напон : 110 V и 220 V
Моќност : 1400 W
Скара на плоча материјал : алуминиум легура
Температурата опсег : 50-300 степен
Материјал : Нерѓосувачки челик
Производ големина : 36*22*25 cm
Пакет големина : 48*32*34 CM
Тежина : 7.8 KG

Кон својствата

боја:
220V, 110V
Бренд Име:
ZJMZYM
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Cookie Создателот
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Кул Допир Надворешноста,Не-Стап Површината За Готвење
Број На Модел На:
ДД-6B
Моќност (W):
1400W
Број На Производ:
G755
Име на производ:
јајце машина
Модел:
ДД-6B
Напон:
110V and 220V
моќност:
1400W
Скара на плоча материјал :
Алуминиум легура
Температурата Опсег:
50-300 степен
Производ големина:
36*22*25 cm
Пакет Големина:
48*32*34CM
Тежина:
7.8KG

Производи во категоријата

220 V риба торта вафли создателот / вафли данска колаче машина taiyaki машинаПараметарМодел : ZFFY112Димензија :

Корејски риба форма вафли печење торта машинаПараметарМодел : ZFFY112Димензија : 435*410*325mmРиба големина : око

Производ параметри : Производ големина : 330*270*240mm Моќ : 1550 W Напон : 110 V / 220 V Doughnut дијаметар : 70mm контрола на Т

FY119 6 парчиња комерцијални пченка жешка куче вафли машина 110 V / 220 V Електрични француски Жешка Куче Lolly Ва

1 PC Нов и висок квалитет на гас тип Двојнаплоча 12 компјутери Риба Taiyaki Вафли создателот / лепи / вафли скар

1pc 220 V 750 W Електрични апарати за Хартија Првенство Торта Машина МиниПечење Машина Хартија Првенство Тор

електрична енергија commerical сендвич создателот / Panini машина за правење Бидејќи фабриката има голем број н

Нов производ автоматско 30 парчиња комерцијални јајце курва формирање на машина,круг јајце курва печење

1 КОМПЈУТЕР FY1105.Р Гас Јапонски две Риби Форма Вафли ПроизводителТорта Риба вафли Создателот Снек Машина

Ние, исто така може да ги почитуваат вашиот избор abut превозот метод.Превозот : Обично ние ги користиме на

Спецификација : Моќност : 1.3 kwНапон : 220 V / 50 HZТежина : 12kgГолемина : 250*380*270mm

Производ параметри : Напон : 220 V Моќност : 1000 W Скара големина : 238*238mm Производ големина : 250*330*110mm Нето произ

Сите наредби ususally може да биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање примање cleanred.Ако не сте добил

1 PC FY1103.Р Гас Вид Риба Taiyaki Производител на Машина со Рецепт / РибаВафли Бејкер Гас Детиште Изгори Напоме

1pc висок квалитет Срце облик на круг вафли машина вафли создателот вафли машинаКомерцијални Домаќинств

Може да ја промените на напонот и приклучоците или не ? Ние сме производител, најчесто производите што м

1 PCS сладолед конус бејкер машина ЈУ2 палачинка производителЗабележите : кога пратката стигнала на вашио

1 PC FY1102 A 220 V 6000 W риба Taiyaki вафли машина нестап Добар квалитет / Риба scones торта машина / вафли создателот Ин

220 V отвори устата сладолед taiyaki машина големи риби конус производителРаботата метод : 1.Измешајте масло,

1 КОМПЈУТЕР FY1113 Три одбор гас печка риба топки Комерцијалниоктопод мали meatball машина за печење Информаци

180 Степен Плочата лесно чистење дизајн commecial електрични Liege Белгиски Вафли создателот машинаСпецификац

Производ параметри : Напон : 110 V 220 V Моќност : 15001700 W Температура опсег : 50300 степени centigrade Производ големин

Нека се олади сосема Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект о

1 PC FY1103 A 110 V / 220 V Електрична Плоча 3 Риба Taiyaki Создателот Машина ДетиштеМашина со Рецепт Риба Вафли Бејкер

Предтоплина на вашиот вафли железо неговата најжешките амбиент Лесен за ракување4 Ако не сте добиле ваш

1 PC FY35.Р 35 Дупки Комерцијален Гас Тип Quail Јајца Создателот Скара TakoyakiПроизводител / Meatball Создателот Напо

Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress тука Нестап Тефлон готвење површината вафли калапи Нерѓосувачки че

Please wait...