0
clear
  • beler 2 парчиња Свитлива Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покрие Соларна Заштита Прозорец Foils За ФОЛКСВАГЕН Ауди А4 A6 BMW Kia
  • -20%
  • -20%
beler 2 парчиња Свитлива Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покрие Соларна Заштита Прозорец Foils За ФОЛКСВАГЕН Ауди А4 A6 BMW Kia

beler 2 парчиња Свитлива Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покрие Соларна Заштита Прозорец Foils

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен

2 парчиња Црна Количка за Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Екран Стакло Shield Покрие ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјали : Најлон & еластична челик жица Објект се вклучени :
Автомобил прозорец сонцето нијанси сет 2 парчиња x 1
Вшмукување чаши сет 2 buc (да се држи на прозорецот) x 1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Оваа црна мрежа автомобил страна предните светла сонцето shield е одличен избор за да се задржи на сонцето надвор и да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот.
2) Силна вшмукување чаши прикачите безбедно да возило прозорец, лесен за инсталација и отстранување
3) Набори стан на компактен складирање, простор за заштеда на енергија. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Кон својствата

Бренд Име:
beler
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
40%-60%
Топлинска Изолација Го Оценувате:
40%-60%
transmittance:
40%-60%
Прозорецот Foils Тип:
Од Страна На Прозорецот Соларна Заштита
Име На Модел:
-
Боја Име:
Црна
Објектот Должина:
44.5cm
Објектот Ширина:
36.5cm
Објектот Тежина:
75g
Материјал Тип:
Најлон & еластична челик жица
Специјални Функции:
имајте на сонцето надвор и да се намали температурата на внатрешноста на автомобилот
Позиција:
Страна Шофершајбната
Големина:
-
Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
Автомобил прозорец сонцето нијанси сет 2 парчиња x 1; Вшмукување чаши сет 2 парчиња x 1
ОДГОВАРА ЗА:
За ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Поло Tiguan Зајакот
Одговара за 1:
за Мерцедес Бенц A B C E M S Класа, CLA GLK CLS W204 W212 W218 X204
Одговара за 2:
За Audi A4 A6 A8 П5 Q7;За Киа Рио Sportage Оптима Душата Форте
Одговара за 3:
за BMW F01 F10 F30 F35 F18 1 2 3 4 5 6 Серија
Одговара за 4:
За Hyundai ix35 Tucson Solaris Elantra Акцент sonata
одговара за 5:
За Chevrolet Niva Impala Aveo Malibu Trax Express
Одговара за 6:
За Toyota RAV4 Camry Сиена YARIS Highlander е корола 4Runner
Година Одговара за:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Производи во категоријата

Ние работиме напорно за да ги исполни вашите барања Кога испораката, ве молиме проверете до вашиот парц

Се тркалаат надолу прозорецот, се прво отстрани производот, за да се избегне да биде доведена во внатреш

Карактеристики : Експлозијадоказ високоperfomance, термички перформанси, подобрување на автомобил осигурув

2 парчиња / многу 42*38cm Ув Налепница Автомобил Sunshade Електростатско Налепници Авто Статични Филм Адсорпци

0.5x5m / 20"x16ft VLT 15% Авто Автомобил Страна на Прозорецот Багра Филм Анти УВ Топлина се Спротивстави на Нано Ке

Please wait...