0
clear
  • 10pcs RTL8211E QFN-48
  • -20%
  • -20%
10pcs RTL8211E QFN-48

10pcs RTL8211E QFN-48

DEN 499.20

Достапност
Производот е достапен


RTL8211 E QFN-48

Кон својствата

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
RTL8211E
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти по

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

И ве Молиме, имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе и

1610 1610 A 1610 A3 IC за iphone 6 S 6 SplУ2 IC USB Полнач за Полнење IC 36pins

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Пакетот Вклучува : 2*Capacitive Touch ПрефрлатеHTTM серија на допир копче за модул има следниве карактеристики : 1

Плаќање1.Испорака1. Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање. Ве молиме бидете си

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Phlx силикон контролираниГолемина : прибл 85 55 38 ммРаботен Напон : AC

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добива

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис 1 ATmega328 водење на 16 MHz со надворешни resonator (0.5% толеранција) 2 Поддржува автоматско ресетирање 3...

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

на Канали : 1 Изолација Напон : 3.75 k V Optocoupler Излез Тип на : Портата Вози Текст на струјата : 16m A Излезен Напон

Please wait...