0
clear
  • Симпатична смола француски булдог куче статуа дома декорација занаети смола животинско скулптура/ куче мотоцикл figurine декорации
  • -20%
  • -20%
Симпатична смола француски булдог куче статуа дома декорација занаети смола животинско скулптура/ куче мотоцикл figurine декорации

Симпатична смола француски булдог куче статуа дома декорација занаети смола животинско скулптура/ куче мотоцикл figurine декорации

DEN 2731.20
DEN 2513.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : Боја : како на сликата покажува Количеството : 1 PC Големина : Прибл. 25*10.5*24.5 cm Материјал : Еко-пријателски Смола Пакет се Вклучени : 1 PC куче мотоцикл figurine Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти. 3. Производи за рачно изработени, таму ќе биде малку пропустот, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Европа

Производи во категоријата

тоа е занаетите, limited edition , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите малопродажната цена : 390 ДОЛАРИ...

Пуштена Хан период, со порцелан и лак во секојдневниот живот, намалена бакар сад сорти, едноставна декор

детали за производотНа име на производ на смола дома мебел членовите на уметноста На балет девојка укр

Големина Висина 2.6 Инчен / 6.6 CMШирина 2.1 Инчен / 5.3 CMТибетската сребро е Тибетската Кинески среќен со мет

12" реални ram меморија черепот Направена од трајни сите временски услови пластични Лесно да се откажам и

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи за

тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.1) точ

добредојдовте на нашата продавницаИме : 100% Природни Темно Зелена HETIAN Jade КИНГ Jade Pendant Рачно Резбани PIXIU Pend

Стариот колекционерски предмети Декорирани Miao Сребро рачно производство Врежан змеј Домот Чешел декор

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите големина : 33 CM високи материјал : бакар +

комуникации Ние ќе го испрати како е можно поскоро.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Целата

Тогаш тие ќе го донесат луѓе среќен живот и среќа Вомојата продавница, постојат повеќе прекрасни предме

Производ Димензии : Тежина години : 60 грамаМаксимална : 5 см( 1.96 инчи)Ширина : 4 cm (1.57 инчи)

Дрвото големина : 19.8 само 11,6 x x 13.8 cmЦеребрална шуплини : внатрешен дијаметар 8cm, длабочина 8cm

добредојдовте во мојата продавница Опис големина 21 см * / 8.27 инчи 16 см * / 6,3 инчи 10 cm * / 3.94 инчи Внимание :

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 20.cm * / 7.88 инчи Должина : 14 см * / 5.5 инчи Ширина

КИНЕСКИ РАЧНО ПРОИЗВОДСТВО СТАРИОТ MIAO СРЕБРО ВРЕЖАН ПРЕКРАСЕН СТАТУАТА НА БУДАголемина L 1.24 x W 0.58 x H 2.22 (

Ве молиме контактирајте ме за детали за производот (големината и тежината на материјалот, итн.) Добредој

Please wait...