0
clear
  • 925 Фунта Сребро Обетки Природен Бисер Обетки Жена Мода Накит 3 Боја Избор
  • -20%
  • -20%
925 Фунта Сребро Обетки Природен Бисер Обетки Жена Мода Накит 3 Боја Избор

925 Фунта Сребро Обетки Природен Бисер Обетки Жена Мода Накит 3 Боја Избор

DEN 651.84
DEN 333.00

Достапност
Производот е достапен


Име : Луксузен Бренд за Накит 100% Sterling Silver Лебеди Обетки Жена Булчински Обетки Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види pictur e Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Свадба
Големина На Бисер:
7-8mm
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
LiHong
Сертификат Број:
10171180054
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
LHc20
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Earring
Повод:
Подарок за пријател, Свадба, Ангажман
Местото на Оригиналот:
Кина
Гаранција:
100% 925 Sterling Silver Ако не Целосна Наплата
is_customized:
Yes
Стил:
Класична Романтична Трендовски
превозот:
Слободен испорака на сите производи
Метал Печат:
s925
Обетки:
студ обетки за жени

Производи во категоријата

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Виолетова Аметист Капка Обетки【Главниот Камен】 : 5x3mm

Jemmin Долги Обетки со Нови Посебни Затворач Јамка Чиста 925 Фунта Сребро Обетки Накит Companents за Жените Свадб

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, мног

AGLOVER 9mm Бисер Обетки 925 Sterling Silver Жените Природните Слатководни Бисер Студ Обетки 100% Сребро Шарм Накит 100%

Ве потсетува : Ова Pendant е направен од природни камења, Секој Pendant е единствен со тоа е природна боја & шема,

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да с

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2,4 g Бисер О

природни гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Класичен домот мода парична

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак

природни пурпурна гранат камен обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените Класичен домот пар

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да с

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

природни црвени гранат камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен капка earring жените личност

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CITRINE >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Tear Drop Коктел Капка Обетки【Главниот Камен】 : 6*20mm Природни

Плоча : Автентични 925 Фунта Сребро Обетки Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за живот

Име на производ Класичен Дрвото на Животот Природните слатководни Бисер Булчински Обетки 925 sterling silver Би

Please wait...