0
clear
  • 3d таванот мурали позадина обичај фото Среќен Океанот Светот Делфин слика декорација сликарство 3d ѕид mural позадина
  • -20%
  • -20%
3d таванот мурали позадина обичај фото Среќен Океанот Светот Делфин слика декорација сликарство 3d ѕид mural позадина

3d таванот мурали позадина обичај фото Среќен Океанот Светот Делфин слика декорација сликарство 3d ѕид mural позадина

DEN 1472.64
DEN 810.00

Достапност
Производот е достапен


Драги мои пријатели. Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата таванот мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
таванот мурали цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
должина x ширина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е должината*ширина
ако должината е 3m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.1 до 6,5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 6 метри квадратни.
Ако треба да големината е 6.6 да 6.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(L)×320cm(W) ( 16'4 "x 10'5" ") други големина : Вашиот ѕид големина ( должина и ширина ).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар ( должина*ширина )
2 : Купи Сега.
3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации
4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK

Кон својствата

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Медитеранот
Бренд Име:
WDBH

Производи во категоријата

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испрат

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина (ширина и висина)...

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот...

Брилијантен површината Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода Позадина ЛОГОТО екран

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа Не ролни Ние ќе ви

Please wait...