0
clear
  • правоаголникот блок магнет 40*25*10ММ 40*20*10ММ дупка 5MM n35 Ретки Земјата силна Постојан NdFeB Neodymium Магнет
  • -20%
  • -20%
правоаголникот блок магнет 40*25*10ММ 40*20*10ММ дупка 5MM n35 Ретки Земјата силна Постојан NdFeB Neodymium Магнет

правоаголникот блок магнет 40*25*10ММ 40*20*10ММ дупка 5MM n35 Ретки Земјата силна Постојан NdFeB Neodymium Магнет

DEN 450.72
DEN 428.00

Достапност
Производот е достапен


правоаголникот блок магнет 40*25*10ММ 40*20*10ММ дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

Кон својствата

боја:
40X25X10mm, 40X20X10mm
Композитни:
NdFeB Магнет
Со Дупки:
Yes
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Број На Модел На:
004-40-25-10
Име на производ:
правоаголникот блок магнет 40*25*10ММ 40*20*10ММ дупка 5MM n35 Ретки Земјата

Производи во категоријата

start21530084397796end21530084397796 2 парчиња Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 10мм N35 Ре

Опис На Производот : Обликот:БлокМатерија : Nd Fe B магнетОдделение : N50Големина : прибл.8.25x1.93x4x0.75mmОбложува

Димензии : Дијаметар 88mm.работна температура : под 80 степен.Обложување : Како на сликата.Magnetized на ветер : П

Добредојдовте крајните корисници, големо, дистрибутери од целиот свет купување на нашите силни магнети

Примена : Овој плоштад магнетни менгеме е погодна да се поправи железо плоча, цевки, стап, дрво, агол чели

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 30мм N35 Ретки Зем

5 PCS правоаголник магнет 20*10*4 MM 20*10*5 MM 30*10*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет Изве

20sets / многу EPC17 8 6 PC95 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Тран

Титаниум метал во периодична табела Коцка еден инчи и тежина е за 73.76 g 99.5%Mengajar Подароци.наука сида.излож

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 40mm x 20mm N50 Ретки Земј

99.5% Висока Чистота Никел Метал Ni 1.7 g Врежан Елемент Периодична Табела на Состојба 0.5*20*20 ммMengajar Подароци.

Ураганот Магнети&Материјали Инженеринг[NDFEB SMCO ALNICO ФЕРИТНИ MOLYBDYMUM SPUTTERING ЦЕЛИ]Ние во HMME гарантирањето дека

Следење на број ќе биде надграден во ред или во цел порака по испорака направени Секогаш има начин да се

бор Б гранули 1 грама 99.99% чистота запечатени во ампулата под аргон .Ве молиме да ја посетите мојата прод

start21530084397796end21530084397796 2 парчиња Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 5mm N35 Ретк

Циркониум метал во периодична табела Коцка Страна должина е еден инч (25.4 mm) и тежина е за 105.15 g 99.5%Mengajar По

Ураганот Магнети&Материјали Инженеринг[NDFEB SMCO ALNICO ФЕРИТНИ MOLYBDYMUM SPUTTERING ЦЕЛИ]Материјали : Nd Fe B, Одделение N

20sets / многу EPC17 8 6 PC95 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Тран

Молекуларна Формула : Eu2 O3 99.99%Молекуларна Тежина : 351.9262Густина : 7.42 g / m LТочка на топење : 2002 °CРетки Земјат

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош бидејќи имаме споменато превозот в

Опис : Ова е магнетни бела табла Позитивни може да се напише да се избрише На задната страна со магнетиза

Please wait...