0
clear
  • 2018 Висок Квалитет Нов Стил Свадба Превези Veu Де Noiva Чипка 3.8 M Свадба Превези Бела Еден слоеви Tulle Булчински Превез QA1287
  • -20%
  • -20%
2018 Висок Квалитет Нов Стил Свадба Превези Veu Де Noiva Чипка 3.8 M Свадба Превези Бела Еден слоеви Tulle Булчински Превез QA1287

2018 Висок Квалитет Нов Стил Свадба Превези Veu Де Noiva Чипка 3.8 M Свадба Превези Бела Еден слоеви Tulle Булчински Превез

DEN 2399.52
DEN 1920.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела
Објектот Должина:
350cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Ацетат,Памук,Rayon,Микрофибер
Тип:
Катедрала Превез
Превези Слоеви:
Две-Слој
Број На Модел На:
Свадба Превези QA1287
Бренд Име:
Bealegantom
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
превез:
свадба превез
свадба додатоци:
свадба превез
voile де mariee:
mariage
Accesorios Mujer:
voile mariage
превез свадба:
катедрала свадба превез
vestido де noiva:
невестата превез
Катедрала Превез:
превез
свадба превези долго:
свадба превез чипка
долг превез:
катедрала булчински превези
свадба додатоци невестата:
свадба превезот на модата

Производи во категоријата

Најефикасен курир, ќе се применува (DHL,UPSот,FEDEX,EMS,итн.* Како што е меѓународниот превозот услуга,време на и

Welcom на нашата продавница може исто така да како што се : Производ Покаже Jane Vini Два Слоја Sequins Булчински Пр

3 Метар Бела боја на слонова коска Катедрала Свадба Превези Долго Чипка Работ Булчински Превез со Чешел

Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број Купувачи се одго

Нови Пристигне 2m Сече на Работ Чешел Бела Долга Булчински Превези се Сече на Работ Бела Еден Слој Чипка b

Купувачот Совети1.2015 година Нови Бело / боја на слонова коска Appliqued Mantilla velos де novia Свадба Превез Долго Со

белата боја на слонова коска 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) : должина 350 см ширина 180cm Б

Повеќе ПревезиИнформации на свадба превезСлој : Еден слојЧешел : Без чешел( Не чешел)Покрие лицето или н

Ви благодарам за вашата соработка во однапред.Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви пр

Беа тука да ви помогне и имаме за цел да ги реши сите прашања во рок од 24 часа Прифатени методи за плаќање

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние ќе брод на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ко

Voile Mariage Еден Слој Чипка Работ Шампањ Катедрала Свадба Превез Долго Булчински Превез Евтини Свадба Дода

Почитувани Купувачот : 1 Големина : Околу 3 Метри2 Имаме слик бои на продажба3 Превозот време на Кина пост

Висок Квалитет на Бела боја на слонова коска 2 Слој Лента Работ Центар Каскада Булчински Свадба Превез с

И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме изберете ЕМС или DHL или ТНТ или UPS или Fed Ex.Ве молиме пр

Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам Превозо

Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена Пред да нарачате направидамерка фустан од DH

Слонова коска 3 M Катедрала Должина Чипка Работ Sequins Булчински Главата Превез Со Чешел Долго Свадба Прев

Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг по

Повеќе ПревезиИнформации на свадба превезБоја : Бела и боја на слонова коска, ве молиме проверете боја ш

со цел листата или испратете email до вас Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети

Тип : Булчински Превез Карактеристики : Фантастичен превез за свадби Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расп

Тип : Булчински Превез Карактеристики : Фантастичен превез за свадби Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

Please wait...