0
clear
  • Торта Декорирање Алатки Нерѓосувачки Челик Колачиња Stencils 5pcs/Многу Убави Глувчето Форма Торта Секачи Бисквит Сапун Калап за Печење Алатки
  • -20%
  • -20%
Торта Декорирање Алатки Нерѓосувачки Челик Колачиња Stencils 5pcs/Многу Убави Глувчето Форма Торта Секачи Бисквит Сапун Калап за Печење Алатки

Торта Декорирање Алатки Нерѓосувачки Челик Колачиња Stencils 5pcs/Многу Убави Глувчето Форма Торта Секачи Бисквит Сапун Калап

DEN 106.56
DEN 93.00

Достапност
Производот е достапен

Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Свеќа
На мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, Шеќер Паста,Марципан DIY Готвење Или Занает Глини.
Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месеци
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти
Материјал : Дамка Челик
Боја : Сребрена
Облик : Мики
Големина : 9*9.5 cm/8.3*7.2 cm/8*6cm/7.5*5.5 cm/7*4.5 cm
Тежина : 65g
Пакет Се Вклучени :
1 Сет Торта Колаче Машина(5pcs)
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
NC0602-01
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Количина:
5PCS/set
боја:
Сребро.
Обликот:
мики маус
Големина:
9*9.5cm/8.3*7.2cm/8*6cm/7.5*5.5cm/7*4.5cm
Име на производ:
cookie торта секачи
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Употреба:
кујна печење додатоци
Функција:
DIY cookie торта декорирање алатки
Функција:
Торта Колачиња Габи,
Повод:
Ресторан Бар Хотел Слаткарница Кујна Училиште

Производи во категоријата

Материјал : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 46pcs / setБоја : автоматски

2016 година Силикони Торта Мувла Зголеми Цвет Ливчиња Шеќер, Чоколадо Фондан Печење Алатки Торта Декорир

Sugarcraft 1 Парче Граница Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Мувла A1292Став

Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство в

1 Pcs Симпатична Мечка Форма Чоколадни Бонбони, Меки Силиконски Калап Цртан филм Торта Алатки Сапун Мувла

99 / парчеБлизнаци моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно из

СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати Сликите се само примероци за референца По пакетот се испрати н

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безб

Тип : торта алаткиТорта алатки тип : лист форма на силиконски калапБрој на модел : 50172Функција : Екопријат

2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.опис : Материјал : храна безбедно силикониБоја : Боја Случаен

Големина на : висок 8cmМувла тежина : 155 gМатеријал : храна одделение силиконскибоја : испрати по случаен из

Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна

Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2 Ние сме 100% Задоволство гаранција на си

Цвет Чипка Матрицата за Торта Дизајн Фондан Свадба Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Укр

Тип : торта алаткиТорта алатки тип : ливчиња форма на силиконски калапБрој на модел : 50175Функција : Екопри

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Сите силикони чипка душеци се произведени од страна на храна безбедно силиконски материјал со ФДУ и ЕУ

.Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме п

Силиконски Торта Мувла на Тави Форма за Печење Колачи, Пржени Јајца, Ориз Добра Палачинка Создателот Бе

На stainess челик кујнски алатки може да го изгребат вашето тавата Безопасни, nontoxic и висок квалитет на храна

Опис : Точка БР : W1006Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет :

Карактеристики На Производот 1.предност1.Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Please wait...