0
clear
  • OUDINI Паричникот Случај За iphone 7 Плус случај Луксузни Покривајте Телефонот Случаи Со Картичка Слот за iphone 7 случај Анти-удар телефон школка
  • -20%
  • -20%
OUDINI Паричникот Случај За iphone 7 Плус случај Луксузни Покривајте Телефонот Случаи Со Картичка Слот за iphone 7 случај Анти-удар телефон школка

OUDINI Паричникот Случај За iphone 7 Плус случај Луксузни Покривајте Телефонот Случаи Со Картичка Слот за iphone 7 случај Анти-удар

DEN 143.52
DEN 136.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Шенжен Sinkind Technology Co.,Ltd
Прво на сите ,јас сум многу благодарен да ви за доверба нашата компанија andselecting нашите производи.
Со OUDINI
Карактеристики На Производот :
луксузна гроздобер стил, Бизнис паричникот случај со стојат Висок квалитет на СТП кожа со TPU задниот поклопец
Материјал : Еко-пријателски TPU Компатибилен со : За i Phone 7 Плус случај
Производ слика презентација >>
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате anyquestions. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.Нашите клиенти се приоритет.Тоа е нашата почести
да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. Pleasenotify нас пред објавување на било какви негативни повратни информации. Ние може да гарантира дека ние willdo нашите
најдобро е да се направи вашата нарачка пријатно искуство.Ако сте satisfiedwith нашите објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас, ви благодариме
youvery многу.
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери
и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено
одржана од страна на aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот
цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да
биде 3 до 15 работни дена.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ако се
задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Големина:
For iPhone 7 case
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
Луксузна Ретро Домот Мода Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
oudini

Производи во категоријата

Huawei Колега 10 Лајт Случај 5.9"Паричник СТП Кожа Телефон Случај За huawei Колега 10 Лајт Чест 9i нова 2i Флип Задни

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За Oppo A31 T Нео 5 A31 A31 U A31 C A31 T Случај 4.5 inch[Материјал] : Направена Од Hig h Квалите

2 M 3 M Микро Usb Кабел За Oukitel C8 К3 У20 K6000 K4000 U11 Плус K10000 C5 C8 Про U22 У20 USB Кабел за Полнење Android Телефон CaboГаранци

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парце

Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве мо

За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку епошта пре

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење н

За Samsung А5 2015 Случај Луксузни 3 D Сјајот Кожа+Меки Силиконски TPU Паричникот Флип Телефон Случај За Samsung A3 A7 A

Особено во шпицот пати Ве молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информации или да се о

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

за Apple i Phone 6 S Случај Fip Кожа Покрие Паричникот Случај за i Phone 6 S случај Назад Силикон со Држачот на Торба з

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Продажба На Точки>>[ Број на модел ] : За LG G6 H870 H873 (5.7 инчи)[Материјал] : Направени Од Високо Кв

Белешки : 1 Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите по

Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни инф

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Добредојдовте на нашата продавница!!!Ние поддршка на големо и мало.Ние може да ви даде најдобра цена,вис

XSKEMP Флип Паричникот СТП Кожа Случај За Apple i Phone 7 4.7 Книга Стои Картичка Слотови Телефон Покрие Со Калено

Продажба На Точки>>[ Број на модел ] : за полнење За Motorola Мото Z Игра XT1635 Случај 5.5 инченРуски Пријатели ве М

Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Ц

Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве мо

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

XINGDUO Случаи за Samsung Галакси S8 Паричникот случај прекривачот Жените Дијамант Флип Паричникот Кожа Случај

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Please wait...