0
clear
  • Мажите нова мода бизнис костум handkerchiefs џеб плоштадот печати plaid 23x23cm 30pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Мажите нова мода бизнис костум handkerchiefs џеб плоштадот печати plaid 23x23cm 30pcs/многу

Мажите нова мода бизнис костум handkerchiefs џеб плоштадот печати plaid 23x23cm 30pcs/многу

DEN 2016.00
DEN 1593.00

Достапност
Производот е достапен


големина : 23x23cm
пакување : opp
pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба,ако не,јас ќе се измеша боја за u,ви благодариме за да се разбере

Кон својствата

Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Plaid
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
23
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Handkerchiefs

Производи во категоријата

Ви благодариме.тоа нема отстапување од 15 cm Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина

Материјал : 100% Свила Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 59" (150 cm), со 3.35" (8.5 cm)Поради

2016 година Нови Врски за Мажи 5.5 CM Neckties Мажите Свила Вратоврска Мода за Мажи Свила Вратоврска Мода Солидн

Големина : 12*6cmЛак вратоврска,со висок квалитет,17 боиНови Елементи на Бродот Време и Метод : Ние ќе брод в

Состојба : Brand New Со ОзнакиМатеријал : 100% Жакард Ткаени СвилаCravat Големина : 110 CM*15 CM (43in*5.9 во 02 CM ГРЕШКА)Handkerch

100% гаранција за квалитет! Купи со доверба!Вистински слики на вистинската стока!ПАКУВАЊЕ : Заштитна и едн

Гаранција & Наплата : Пред испорака на објектот , ние мора да се провери големината и потврди точка соврш

Материјал : ВолнаСостојба : Brand New & Рачно ИзработениВратоврска Големина : 58" (148 cm) со 2.76" (7 см)Поради тоа шт

2% Наплата САД Точка Пристигна Сооднос 8.Јас би ви разбирање на меѓународните време на испорака.== превозо

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

Материјал : 100% свила жакард ткаениСостојба : Brand new & рачно изработениВратоврска Големина : 57" (145 см) со 3.35"

Мажите вратот се врзува сетеден сет=1 парче вратоврска,1piece hankyfree превозотполиестерВе молиме изберете бо

Димензија опис Материјал : 100% увезени Јужна кореја свила Големина : долго 145 CM * голема стрелка 5.5 CM*, мала

По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас.д) Со цел да се обезбеди да доби

Политика На Враќање1 Ако не се добие одговор, ве молиме препратете ја вашата порака повторно...

2017 Домот Мажите 5 CM Тенок Вратоврска Моден Дизајнер Бренд Црна Карирани Вратоврска Дипломирањето Работ

Ние, исто така, поддршка брза испорака од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "ТНТ" "Fedex"

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! Детали за произво

Најубавите online ПРОДАЖБА Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака;Комбиниран цел ;Капка превозо

Состојба : нова без бренд логоМатеријал : полиестерЛак : 6cmВкупна Должина : 90cm Ширина : 7cmПрилагодливи вра

Најубавите online ПРОДАЖБА Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака;Комбиниран цел ;Капка превозо

Please wait...