0
clear
  • Вечна љубов Apple кошница Кинески крстот бод колекции Еколошки памучна Ткаенина 11 КТ 14-КАРАТНО DIY божиќ декорации за домот
  • -20%
  • -20%
Вечна љубов Apple кошница Кинески крстот бод колекции Еколошки памучна Ткаенина 11 КТ 14-КАРАТНО DIY божиќ декорации за домот

Вечна љубов Apple кошница Кинески крстот бод колекции Еколошки памучна Ткаенина 11 КТ 14-КАРАТНО DIY божиќ декорации за домот

DEN 336.00
DEN 205.00

Достапност
Производот е достапен


Големината е Вез Крпа Големина. Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 1-3 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација. Ви благодариме за вашето разбирање. Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. 100% Сосема нов. 100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во Парк Пакет Содржина : Везови платно , Везови теми , Везови игла , шема. [Забелешка : (не надвор рамка)] Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод,1 насоки теми за назад бод. (11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени и 14 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета ткаенина, 14CT печат ткаенина, 11CT смета ткаенина, 11CT печат ткаенина
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Вечна Љубов·Крстот Бод
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Шаблон Тип:
Уште Живот Стил
Производи:
крстот бод колекции
14CT:
30*30
Ткаенини:
премногу квалитет thichen ткаенина
11CT:
38*39
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales
Точка Бр.:
J141

Производи во категоријата

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаКинески класичната градина145 * 127бела90%69 боја околуИзбо

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост нед

На Индискиот Убавина Модели Смета Крстот Бод DIY 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Кинески КрстБод Колекции Ве

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT,MD122 самовилаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 198 X230 бо

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Пролет Љубов ДрвоБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 122

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

На бакнеж на волци , смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Де

Крстот бод комплет, треба шиење со себе7 верзии се достапни : available : 18ct (16ct, 25ct, 28ct, 32ct) 2 стои тема unprinted плат

Но 11 CT е подобро за очи и полесно да се везови.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згус

Ирскиот ги поставува стандардите Куче 11 CT Отпечатена На Платно Слики DMC Крстот Бод Ткаенина Везана Коле

Лондон камбанаријата Модели Смета Крстот Бод Diy 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите Пејзаж КрстБод Комплет Везо

Роуз во Портата и Двор Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Убавина Крстот Бод Поставен Кинески КрстБод Комплет Везо

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT, Сидро PCE0504 Две чорапи на Божиќ мачкаБЕСПЛАТЕН превозо

Радост недела Маче и волна DMC Смета Кинески крстот бод шема колекции занаетчиски направи вез со табелат

Крстот бод комплет, треба шиење со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било к

Крстот бод комплет, треба шиење со себе7 верзии се достапни : available : 18ct (16ct, 25ct, 28ct, 32ct) 2 стои тема unprinted плат

Ме следат Модели Смета Крстот Бод 11 14 CT Крстот Бод Поставува трговија на Големо Кинески Крстбод Колекци

Романтична Приказна, Момче и Девојка Имаат Забава Игра Шема Везана Крстот Бод Поставите Везови КрстКро

ОписрамкапозадинаВез, на површинаБоја на линијаСлатка спомени182 * 142бела70%27 боја околуИзбор на Египетск

Please wait...