0
clear
  • LM104VC1T51 LCD Панел
  • -20%
  • -20%
LM104VC1T51 LCD Панел

LM104VC1T51 LCD Панел

DEN 14976.00

Достапност
Производот е достапен


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Кон својствата

Број На Модел На:
LM104VC1T51
Бренд Име:
ENEELC
Тип На Мотор:
LM104VC1T51

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Моторни Контролер одбор за Контрола компјутер одбор моторни контролер Џонсон Т сер

Функција : 1)Номинална напон : 24 V DC / 36 V2)Номинална моќност : 350 W3)Антиувеселителен парк карактеристики,4)Пр

Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, ва

7Превозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.07557 1509.*Се

FX2 NC32 BL САЛАДИН Литиум Батерија ER10 / 28 3.6 V Приклучок Нови ОригиналниПроизвод Модел : FX2 NC32 BL ER10 / 28(ER10280)Напо

DEN 15792.00

Т Електрони Technology Co.Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по до

FX3 U48 MT / DS САЛАДИН Главната Единица Нови Оригинални ДИ 24 НАПРАВИТЕ 24 Транзистори 24 V DCПревозот : * *Обично н

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Напонот пропис Околу ± 0.5 % Снабдување спектар 85 до 139 V Potentiometer за напон поставување 1000Ω / 0.5 W мин...

Вашето задоволство е секогаш наш БР.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.**Ние ќе

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било с

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена И ние добар инженер

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Снабдување со електрична енергија на вредноста Добро вишокот програма 120 A V2.1 автомобил со чувство на ел

DVP48 EC00 T3 САЛАДИН EC3 серија 100240 VAC 28 DI 20 DO Нови Оригинални Транзистори излезПревозот : * *Обично ние sill брод п

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Работи на Mac OS X (барс 10.6.3) со виртуелната машина подржавајќи Windows XP SP3 USB (V2.x) од PC / Лаптоп со Windows XP, Vista или Wi

Технички параметри : Погоден напон : DC 10 V36 V Погоден струја : всушност, го мери постојана струја би можел д

Please wait...