0
clear
  • Бохемски 925 Sterling Silver Природни Зелени Шепот Обрачот Обетки Жените Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Обетки
  • -20%
  • -20%
Бохемски 925 Sterling Silver Природни Зелени Шепот Обрачот Обетки Жените Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Обетки

Бохемски 925 Sterling Silver Природни Зелени Шепот Обрачот Обетки Жените Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Обетки

DEN 699.36
DEN 594.00

Достапност
Производот е достапен


ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ДА НАПРАВИ ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС!
Поврзете се со нас на :
Skype : silvercharmskype
Whatsapp : 86-13430722519
Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook :
https : //www.facebook.com/profile.php?id=100011782592603

Кон својствата

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
20mm * 15mm
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
BISAER БС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ECE204
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина
Шема:
Зелена Шепот Dangle
Earring Тип:
Капка Обетки

Производи во категоријата

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки / Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Сина, тиркизна Метал

AZIZ BEKKAOUI Класичен Стил 925 Сребро Обетки за Жените Елегантен Сребро Мали Обрачот Earring 100% Sterling Silver Earring Пода

2 Пар Нова Мода Метал Нерѓосувачки Челик Мали Јамка Обрачот Earring Сребро Злато Сина, Црна Боја Пирсинг Обе

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : не ' Рѓосувач

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

7 cm;Материјал : бакар,злато позлатентежина : 7 Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина за 302418 мм Тежината на earring е околу 3,5 g / пар.

Главниот камен големина околу 3*4 mm На earring големина околу 1110 mm Тежината на earring е за 2.2 g / пар

превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикан

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки / Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Сина, тиркизна Метал

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : нема Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Н

Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу...

Бренд : Fair Lady HoodПроизводи Име : Нерѓосувачки Челик Обрачот ОбеткиМетал Тип На : Нерѓосувачки ЧеликСтил :

Точка БР ЕЈ115 G / B / L Материјал 316 L не ' Рѓосувачки челик ( Никел слободни доведе слободни ) Боја на Злато / Ц

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во е

Објектот Стил : Пад Обетки Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Легури,Кристал Количина : 1 Pair Earring ( не содржат б

П : Може ли да се врати мојот објект? О : Ако за било кои причини не сте задоволни со вашиот начин на купува

Во врска со дијаметар 10 CMНачин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union...

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

Please wait...