0
clear
  • HNGCHOIGE Мотоцикл 28 LED Кочница Работи се Претвори Табличка Опашка Светлина Quad Велосипед АТВ
  • -20%
  • -20%
HNGCHOIGE Мотоцикл 28 LED Кочница Работи се Претвори Табличка Опашка Светлина Quad Велосипед АТВ

HNGCHOIGE Мотоцикл 28 LED Кочница Работи се Претвори Табличка Опашка Светлина Quad Велосипед АТВ

DEN 215.04
DEN 204.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Видете Слики Лесно да се качи, директно гром на Работи на било 12 V DC електрични батеријата Универзална Fitment Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Велосипед Кочница Светлина 28 LED Мотоцикл АТВ Dirt Престане да Работи Опашка Универзална 12 V DC

Кон својствата

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип На Објект:
Табличка Светла
Име На Модел:
1H51212-15
Материјал:
пластични+метал

Производи во категоријата

Тоа е за внатрешни работи за полнење за Бенц SLKКласа R171 042011 со било кој код за грешка.Овие се со висок ква

Ви благодаримеАко вашиот автомобил треба canbве молиме да не't цел овој производ ,оваа светилки drl не може

5 mm,Леќа дијаметар : 13 Сол Спреј тест : Донесе.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Хром светла Боја : Жолто ЛЕР по светлината : 7 Led Количина : 1 пар Напон : 12 V Г

Излезна моќност : 10watt за секоја светлина 4 Користете 5730 чипови, 20 smd 2.5 mmДолжина : 65mm ,Должина на ракав : 34mmС

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и през

20 / 100pcs 12 V T10 PCB 1206 9 SMD Led Светилки за Читање Светлина Табличка Светла багажниот Светла Бела Бесплатен Прев

Забелешка : Објектот е само погодна за автомобил Форд модели : Фокус 5 D(2009~), Mondeo (2008~), Fiseta (2009~).Опис на прои

Потрошувачка на енергија и халоген светилка намалување во споредба со истиот период 80%2.Оваа точка одго

ZOOMSEEZ LED внатрешни работи комплет за Граѓанско (2016+) вклучува 11 PC led светла.· П : Дали овој производ доаѓаат

2x Проектор Магла Светлина w / led ангел око За Да јо та Land Cruiser 4700 FJ100 9807На овој линк е за Пар на Ексклузивнит

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Боја : Како на сликата покаже Функција : Грешка Слободни,со Висок к

Карактеристики : Висока Моќност RGB SMD LED Вкупно 48 RGB LED лента на светлина7 Бои : Црвена, Зелена, Сина, Пурпурн

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет им Даде на вашиот Автомобил светла уникатен ПРЕДВОДЕНА се погледне

2 парчиња T20 7443 Нов Дизајн Доведоа Автомобил Кочница Стоп Светла T20 Две Игли Режими Двоен Контакт Светилк

2555 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Лиценца Плоча Светла за Вашиот Сакан Автомобили парче парче парче парче п

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

1156 BA15 S / BAU15 S 12 SMD Кри чипови 5730 py21w / p21w R5 W Автомобил Кочница Обратна Светла за Магла Пак Сигнал Сијалица Ж

Состојба : НоваДел број : NC1051270 B , NC1051270 BFitment : За Miata 19982005За MPV 20002006За Protege 19992003За Protege 5 20022003За Почит 20012006Обј

5%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)20%50%20%9 Ние го задржуваме правото да не наплата

Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем,360 степени топлина зрачи.

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 004СпецификацијаT16 18 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен270 LMТемпература На Боја6500 K 900

Функција : Според фабричките спецификации Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталаци

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни BA9 S Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обра

10pcs CanbАвто LED Светилки Внатрешни работи Пакет за Полнење За Периодот 20072012 Dodge Калибар Бела Led Мапата Купо

Долг Живот : +50000 часа6 Едноставно се отстрани светилка покрива со мала рамна глава шрафцигер и замена на

Please wait...