0
clear
  • Европската Луксузни Завеси Swan Завеси За Девојки Соба Деца Соба Чиста Завеси Дневна Соба Со Висок Квалитет Drapes
  • -20%
  • -20%
Европската Луксузни Завеси Swan Завеси За Девојки Соба Деца Соба Чиста Завеси Дневна Соба Со Висок Квалитет Drapes

Европската Луксузни Завеси Swan Завеси За Девојки Соба Деца Соба Чиста Завеси Дневна Соба Со Висок Квалитет Drapes

DEN 5760.00
DEN 2938.00

Достапност
Производот е достапен


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба
Ако треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите . Обично ние може да прилагодено вашиот бараат .


Кон својствата

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide280cm high190cm, wide427cm high240cm, wide310cm high250cm, wide170cm high160cm, wide380cm high240cm, wide200cm high150cm, wide260cm high240cm, wide300cm high245cm, custom size, wide254cm high246cm, wide170cm high240cm, wide400cm high270cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Број На Модел На:
90-13
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Swan
Употреба:
Ресторан
Формат:
Куките
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Производи во категоријата

Важна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на производот ат

1Додадете контакт на етеричните елеганција да било соба со овој Флорални Шема чиста voile завеси од ВРВОТ

25мм DC тубуларна мотор24 V Dc мотор тубуларна за sunsky shutterМожете Да се поврзете со систем за контрола ,телефо

Се потврди приемот на вашата нарачка ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни д

Цена е 1 парче на завесата цена,не ги вклучува завеса род, песна, виси прстенпоради hemming , ве Молиме овозмо

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Повратни информации Ако ви се допаѓ

Карактеристики : Убава кристално мушка завеса за дома на врата / прозорец декорацијаОбезбеди прекрасна

Имате загради внатре и може да заврши во една минута Можете да го инсталирате над прозорец за да се покр

00 / setжешка Вести хартија квалитетот на слепи Vivian квалитет на печатење британски стил мода dodechedron на гот

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / vala

Погоден за странични столбови · 2 пати на ткаенината е предложен полнота.• Доколку Големината Не Е Пого

Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, емаи

метар Важна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на произво

Материјал : ployesterСтил : Удирање процесГолемина : ве молиме изберете која големина ти треба.Ако ви треба д

Ве молиме Погледнете го Графички Мерење Подолу а Ако сакате завеси да биде ѕид на ѕид б Ако вие само треб

метар Важна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на произво

1.Цената е само за еден дел од Tulle завеса,не вклучуваат tieback,монистра,и други додатоци 2.Обработка стил...

Информации пред да го стави на ред1 Пакет се вклучени : 1 една завеса или 1 еден tulle, не се пар.2...

Ве молиме овозможи 13cm devition поради hemmin Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со

метар Важна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на произво

Вистински.), само нас контакт.Клучни Карактеристики На Производот1.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold график

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

метарЗдраво Драги Пријатели, Се Добредојдени!имаме 53 видови на моделирање во детали (ве молиме да ни каж

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

метарВажна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на произво

метар Важна напомена ве Молиме имајте во предвид карактеристиките на мушка завеса Разбирање на произво

Please wait...