0
clear
  • Нови 8мм Керамички Хривнија Чиста Рака-плетени Јога Монистра Високо-квалитетни Сини и Бели Порцелански Хривнија 170MM-Прилагодливи 260MM
  • -20%
  • -20%
Нови 8мм Керамички Хривнија Чиста Рака-плетени Јога Монистра Високо-квалитетни Сини и Бели Порцелански Хривнија 170MM-Прилагодливи 260MM

Нови 8мм Керамички Хривнија Чиста Рака-плетени Јога Монистра Високо-квалитетни Сини и Бели Порцелански Хривнија 170MM-Прилагодливи

DEN 191.52
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен

Производ во Боја : Црвено, Виолетово-Сина, Црна, Жолта Зелена Производ Големина : специфична големина ве молиме погледнете го следново детали на сликата Производ тежина : околу 5 грама (прирачник за мерење, дозволувајќи им на мал опсег на грешка) Производ Материјал : Керамички монистра, пакувањето на Производот : независни пп торба, анти-триење, анти-оксидација Производ Должина : 17-прилагодливи 26cm
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Кон својствата

Должина:
17cm
Бренд Име:
MAOKE
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Чешка
Материјал:
Керамички
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
МК-BCE
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Видови:
Нараквици
Материјал:
Керамика
Точка Бр.:
MKPS01
Стил:
Унисекс

Производи во категоријата

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број Кога пра

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Romad Циркон Мода bileklik Жена 2018 Кубни Циркони Накит Вода Капка CZ Камен Хривнија Булчински Свадба Накит за П

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите произ

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

Добредојдовте на нашиот магазинБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бе

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик +5mm кожа должина имаат 19.20 .21cm ,може да се изменуваат ,треба да ни остав

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 10g Големина : 25cm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување

Опис на производот : B065 Држава Тексас Нараквици Едноставна Шупливи Преглед Тексас Државата Мапата Хрив

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 2016 година Злато Исполнет Шарм Нараквици Накит З

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Име : Кристали, НараквициМатеријал : Кристали, Смола, Mesh, Злато Позлатен HummerЗанаети : Рачно Изработени, 11

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена Пост Воздух Mail на Јужна Америк

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+5mm stingray кожаДолжина е 20.5 см ,може да се прилагоди на должината ,треба

Материјал : Вистинска КожаБоја : 9 бои може да се избереMOQ : 1 PCГолемина : 8mm широк & 22cm должина, одговара за 8

modname=ckeditor1.Ние обично го прифатат плаќање преку2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пр

Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex :

Please wait...