0
clear
  • Керамички боја плоча виси плоча декоративни плоча Jingdezhen Дома Мебел украси Двојно Задоволство диск дијаметар 10CM
  • -20%
  • -20%
Керамички боја плоча виси плоча декоративни плоча Jingdezhen Дома Мебел украси Двојно Задоволство диск дијаметар 10CM

Керамички боја плоча виси плоча декоративни плоча Jingdezhen Дома Мебел украси Двојно Задоволство диск дијаметар 10CM

DEN 959.52
DEN 691.00

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте во мојата продавница
> Керамички боја плоча виси плоча декоративни плоча Jingdezhen Дома Мебел украси Двојно Задоволство диск дијаметар 10 CM [size] : 10 см во дијаметар [материјал] : Керамички
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми. сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!

Кон својствата

Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Античкиот занает
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Регионален Функција:
Кина

Производи во категоријата

стакло шишенцето големина : 16mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте н

стакло шишенцето големина : 38*25mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Слободен Брод Висок Квалитет Borosilicate Круг Дното Стакло Тест Цевка Со Плута Затка 25*100 / 120 / 150 / 200mm чисто Ст

Висок Квалитет Borosilicate Круг Дното Стакло Тест Цевка Со Плута Затка 20*100 / 120 / 150 / 200mm чисто Стакло 10pcs / многу

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 16 mm Количина : 10 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде мал

стакло шишенцето големина : 20*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 18 мм Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

добредојдовте во мојата продавница големина 26 cm / 10.24 инчи 15 см / 5.9 инчи тежина : 750 g / 1.65 фунти Забелеш

стакло шишенцето големина : 30*18mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

стакло шишенцето големина : 38*25mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

стакло шишенцето големина : 30*20mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

стакло шишенцето големина : 20*15mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Свежо Цвеќе Дизајн Мини Калај КутијаГолемина на : 6*6*2.8 CMМатеријал : КалајВкупно 16 дизајни на располагање

добредојдовте во мојата продавница>Сина и бела порцелан, керамика декоративни плоча Може да постои виш

Please wait...