0
clear
  • AC DC Џек Моќ Приклучок за Полнење Port Конектор За Lenovo Ideapad 100S-14IBR 100-14IBY
  • -20%
  • -20%
AC DC Џек Моќ Приклучок за Полнење Port Конектор За Lenovo Ideapad 100S-14IBR 100-14IBY

AC DC Џек Моќ Приклучок за Полнење Port Конектор За Lenovo Ideapad 100S-14IBR 100-14IBY

DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен

5-ПИНСКИ DC ЏЕК МОЌ ПРИКЛУЧОК ВО ПОРТ AC ВЛЕЗЕН КОНЕКТОР ЗА Lenovo Ideapad 100 S-14 IBR 100-14 IBY
За пакување На објектите се спакувани во krabičkách да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот. Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail. Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост воздух mail, треба 15-60 работни дена да пристигне околу. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL, или ЕМС превозот метод и плаќаат екстра за испорака (5-9 дена да пристигне). Кога ќе го видите вашиот плаќање на товар, ние ќе се организираме за вас да брод во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. Плаќање Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на аукција крајот ќе ја добие. Посредник е нашиот најдобар метод на плаќање, ние, исто така, координатор PT Плаќање T / T, пари грам, а други како што следува. Политика на враќање Ние нудиме следува 100% задоволство гаранција, ако било plausibly не сте задоволни, можете да се вратите до нас на објект во нејзината оригинална condiion наплата или размена.Пред mail, ние се врати на проектот, ве молиме, контактирајте не во детали се врати & размена на настава.Ние ќе се вратат сите пари, во прилог на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации Политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек по уплата, Али да воспоставиме здрава заедница, ние се надеваме ќе го направите истото, да се надеваме дека ќе може да го разбере нашиот акцент на услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се да го решите проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние да се осигура дека секогаш постои решение и ние сигурни don `t want a лошо повратни информации на крајот на трансакцијата. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Кон својствата

Број На Модел На:
За Lenovo Ideapad 100S-14IBR 100-14IBY

Производи во категоријата

Женски Машки 4 Pin 72831144 Електрични Пластични Штекер Wire КонекторСекое парче вклучува pin(терминал) .Ако ви т

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување и вметнете 5 X терминали и заптивкиОбјектот слики : Плаќање :

Мини USB 5 P Женски Штекер Конектори за Полнење Со Пластични Школка Црна 5 Pin Мини usb ПортПлаќање1.Ние прифаќ

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

ФункцијаТип : 4 Pin Водоотпорен IP67 LED Лента Кабел КонекторКабел Надворешниот Дијаметар : 6 mmНајголемата го

* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубе

Кабел должина : 4060 cm Приклучете : Hirose 4pin Plug Б : lemo 2pin имаме добра цена за голема количина, а ние може да го п

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Приклучок 1 / 4" Конектор Никел+Злато Позлатен Гитара Микрофон Приклучок Ад

10pcs FFC 200mm 1.0 mm 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 30 Pin Еден Вид Истата Страна Isotropy Флексибилно рамно кабел AWM 20624Т

ПАКЕТ ЗА 100pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC014 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

4 Pin ЕКИ Авто струење го оценувате senser конектор,оптоварување на оска / доза притисок приклучокот,Авто вод

Висока чувствителност за нискосветло апликацииНизок напон, погоден за вградени апликацииСтандард SCCB и

* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адресаЗемја8 15 работни дена1625 работни дена2635 работни ден

* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем вашата аф

Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или

ПАКЕТ ЗА 100pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC001 pin1.0 / 1.3 / 1.7*К Г 3.5 / 3.5 / 4.0 конекторАКО КУПУВАЧОТ ИМА

Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Вашиот парцела може да бидат

ПАКЕТ ЗА 10pcs / многу енергија за полнење DC џек / грло,DC013 pin2.0 / 2.5*К Д 5.5 конектор100% производителот,100% висок

* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 815 ДОЛАРИ во фактура

МикроОдговара конектор 3.0 mm Обланда Двоен Ред Кола 2x10 Pin 20 Позицијата десен агол SMT ТАБОТ Калај reflow Лемењ

Џек 2,5 мм Аудио Приклучок Моно Пак AV Адаптер / 2.5 Слушалки Plug Машки Да се РКА Конектор LotЖенски

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query track record ).5.5x2.5mm DC моќност f

Објекти обично се означени како подарок / примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали

Карактеристики : Издржлив, безбеден и лесен за употреба.Електрични тест води погодни за употреба со multime

Please wait...