0
clear
  • Мултифункционален Електрични Појас Полнење физиотерапија половината massager accupuncture ублажување на ' рбетот psoas замор Поддршка топло
  • -20%
  • -20%
Мултифункционален Електрични Појас Полнење физиотерапија половината massager accupuncture ублажување на ' рбетот psoas замор Поддршка топло

Мултифункционален Електрични Појас Полнење физиотерапија половината massager accupuncture ублажување на ' рбетот psoas замор

DEN 8004.00
DEN 5763.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо ,pls забелешка! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!)
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
FocRelaxer
Број На Модел На:
fw241
Примена:
Половината
Материјал:
ОК+СДР

Производи во категоријата

Домашна Употреба Топла Справи Со Вакуум Cupping Слабеење Целулитот Загуба Лимфни Дренажа Убавина На Кожат

1 Техниката е сигурна и веродостојна 2 Не постои инфекција и болка во лекувањето на болестите...

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајCupping тегла дете детали вовед 01 # (1 buc) дијаметар : 5.5 cm ди

иКако за нашата канцеларија?Како за нашата работилница ?Како за нашите клиенти и обука?Нашите сертифика

1Брадата Тенок Massager Мини Преносни Вратот Потенок Намали Двојно Брадата Деколте Exerciser Тенка Кожа Вилица

Спецификација : Влезен напон : Dc 5 V Номинална струја : ≤60m A Номинална моќност : ≤0.5 W Пулс ширина : во Рок од

Оваа moxa се тркалаат кутија е направен од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа се повеќе издржли

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа equipado един 5 unids де bolas де jade naturales therasage Исцелување características Almohadilla де calor infr

40 кеси / многу Квалитетот Болка Топлина Печ болка убиец Заеднички Пиперки ГипсПакување : 40bags / многуВове

Име на производ : Рака Massager Производ Материјал : Пластични Производ во Боја : Портокал Производ Големина

долготрајна употреба на лекови, се уште се излечи, и дрога толеранција на пациентите4.Принципот на третм

мускулна стимулација massager физиотерапија на простата опрема магнетни prostatitis вибрации на простата massager е

На коленото, болка машина функции, вклучувајќи црвено светло терапија , ниско ниво ласерска терапија , М

Врвен квалитет на жад камења и MAIFAN камен.Добро и безбедно квалитет на внатрешноста греење жици.Jade турма

Уникатен девет може да 360 степени на ротари platinum филм, со нови ергономски дизајн на дланка на дланка, без

Најбрз и најефикасен начин да се зајакне вашиот КОМПЈУТЕР (pubococcygeal) мускулите Ќе видите резултатите во р

Земете еден лепило лист и полека кора исклучување на хартија Kinoki Detox Нога Влошки се најновите детоксика

Турмалин функции : Турмалин емитува околу 2,5~13 Зраците не е само корист на мускулите на површината на тел

Опис на ПроизводотОпис : Овој производ е изработена од чиста, традиционалната Кинеска медицина, а се ба

4, висока температура, кома, конвулзии, како што е акутна, да се критично болни пациенти треба да биде деф

10boxes *100pcs ве Молиме изберете соодветна ГолеминаПлаќање : Можете да ја платите вашата нарачка преку било

Нов Ласерски Тетоважа Места Отстранување Пенкало Навремено Отстранување Машина Против Стареење Молов

3 сопствени програми5 Ако не го имаат пренатална обука или несреќа се случи некои породувањето комплика

Кинески mugwort лист горење 6 Дупки за Држачот на Бамбус дрво Moxa Кутија за Акупунктура Поени Moxibustion МасажаПл

Please wait...