0
clear
  • 0.26 mm Калено Стакло За Samsung Галакси J3 2015 J310 J310F Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J3 2015 2.5 D Закривен Екран
  • -20%
  • -20%
0.26 mm Калено Стакло За Samsung Галакси J3 2015 J310 J310F Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J3 2015 2.5 D Закривен Екран

0.26 mm Калено Стакло За Samsung Галакси J3 2015 J310 J310F Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J3 2015 2.5 D Закривен Екран

DEN 234.24
DEN 185.00

Достапност
Производот е достапен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
0.26 mm Калено Стакло За Samsung Галакси J3 2015 J310 J310 F Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J3 2015 2.5 D Закривен Екран

Кон својствата

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Големина:
for Protector Protector casa Cute Protective Temper Protect case
Големина:
for Galaxi Galxy fundas Telefon Galxy Samsumg Protect Phone Smasung
Димензии:
за Samsang Samsuns funda ајакс Samsungs Samsumg bollmann) телефон estojo Gakaxy
Големина:
for Galasy Gakaxy fundas Cell Glaxy Galax aksesuar capinha Samsng
Обликот:
за Samsung Samusung Торба galexy Злато 1 buc Назад kryty casa
Материјал:
за Samsung Samsang случај Samsung feyenoord 2 парчиња movil kryt capinhas
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
За Samsung Галакси J3 2015 J310 J310F
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
1 buc
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Производи во категоријата

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,АнтиНула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Општи Мобилни Откритие Елита / ГМ 5 Плус GM5 9 H 2.5 D Ек

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

За Лета IQ452 ЕГО Визија 1 5.0 инчен Универзална Заштитен Екран Стакло Филм ЛЕТААТ IQ 452 9 H 2.5 D Калено Стакло Ек

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние

Oukitel K6 Калено Стакло 100% Оригинални Пред 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel K6 к 6 Мобилен Телефон Филмот (Не Цело

XSKEMP 2 парчиња / Многу 9 H Премиум Калено Стакло За ASZen Pad 3 S 10 Z500 M АнтиНула HD Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштитни

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Спецификација : Ultra HD Јасно и неверојатно тенок, совршено се совпаѓа со контури на вашиот уред Лесна апли

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

9 H Цврстина Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5 A ( 16 GB / 32 GB / 64 GB ) Екран Заштитни

XSKEMP 2 парчиња / Многу 0.3 mm LCD Транспарентен Вистински Калено Стакло За Samsung GALAXY Tab S3 8.0 Ултра Јасно Таблета Е

Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта.ПОВР

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Ултра Јасно Сјајни / Мат / Нано антиЕксплозија LCD Екран Заштитник Покрие Филм За Apple ipad Mini 1 2 3 4 Заштитна Фо

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

XSKEMP 2 парчиња / Многу АнтиЕксплозија Вистински Екран Заштитник За ASZenfone ОДИ ZB690 KG 6.9" Таблет Калено Стакло

2 парчиња Калено Стакло За Леново K4 Забелешка Екран Заштитник За Леново A7010 Flim Калено Стакло За Леново A701

XSKEMP 2 парчиња 9 H 0.3 mm АнтиЕксплозија Зајакнато Калено Стакло Филм За Леново Табот О7 A3500 7" Таблет Јасно Екр

Please wait...