0
clear
  • HUHAO 1pcs 1/2*1/2*3 Рамна Трим Рутер Битови за дрво Издолжени Средување на Секачи со имајќи дрво алатка endmill
  • -20%
  • -20%
HUHAO 1pcs 1/2*1/2*3 Рамна Трим Рутер Битови за дрво Издолжени Средување на Секачи со имајќи дрво алатка endmill

HUHAO 1pcs 1/2*1/2*3 Рамна Трим Рутер Битови за дрво Издолжени Средување на Секачи со имајќи дрво алатка endmill

DEN 633.60
DEN 399.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
флеш се намали малку
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
1/2 месо тело
Вкупна Должина:
130mm
Обложување:
Никој

Производи во категоријата

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*D8*60*100 L*2 F; составена од : увезени кар

Бренд нови, високо квалитетни, индустриски одделение1 компјутер од 1 / 2" месо тело 1 / 2" Висина 11 / 2" со Дија

КарактеристикиИндустриски Квалитет Рутер БитовиC3 Микрожито Волфрам Карбид СекачиЦврст Челик, Прекале

BI0001991Спецификација : Бренд новиДизајн : антипровизиитеБаланс : + / .003" толеранција (овозможување непрече

BI0001822Спецификација : Бренд новиАгол : 60 степенОблик : VформаМатеријал : цврсти карбидБоја : сребро, како с

Извор на енергија избори : 110 V / 220 V, 1 PHASE, 50 HZ / 60 HZ Dielectric : Машина користи обична вода од чешма како dielectric те

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг живо

N тип на превртен конус крајот глава 19*16mm ротари брус датотека мелење машина абразивни алатки 1pc N191606 D 6mm

1pc 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm на двата 2 Flute ХСС Крајот Мелница Машина CNC Малку19mm=19mm×20mm ×38 mm ×104 mm20mm=20mm × 20mm ×38 mm ×104 mm21mm

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R0.5*D8*60*100 L*2 F; составена од : увезени кар

спецификација : brand new тело материјал : цврсти појачани челик сечилото материјал : карбид 1 / 2 месо тело и

5pcs / многу R1.5*D6*30.5*75 L*2 F волфрам карбид Топката Носот конус тип Заострените Крајот цпу Мелници мелење маш

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Зелена+Сребро Спецификации : вкупна

13279 XCAN Високо ПрепорачливоНие се специјализираат во производство на висок квалитет на Гравирање алатки

10pcs 4mm*25 mm Еден Flute Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 4mm Сечење на Работ Дијаметар (Ц

ОписСовршен круг носот слегување и шема и образец рутирање Две flute карбид секачи и 1 / 4" рутер малку месо

Прецизност мал удар мелење рачни игла мелница машина мини удармелење машина алатка опрема 1pcСликата по

ОписНа Chwjw 15336 Заеднички одлуки Рутер Малку Сет вклучува 3 од најпопуларните заеднички одлуки рутер бито

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R2.0*D8*60*100 L*2 F; составена од : увезени кар

3.175*20mm Еден Flute Алуминиум Резен алат, Крај Милиони Делчиња, Спирала Секачи, Гравирање Рутер Битови1...

Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.Ние ги преземе сите одговорноста за време на породување

2 ПАРЧИЊА R2*D6*20*50 L*2 F YK25 Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер

Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими сто

Превозот : 1 Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се врати Ве молиме негува

5pcs / многу M031603 конус со посочи глава 3*16mm ротари брус датотека мелење машина абразивни алатки 3мм месо те

Please wait...