0
clear
  • Се прилагодите 3D Таванот Мурали Позадина Светла шарени ротирачки шема Хотелско Лоби Спалната соба Дома Декор Таванот Позадина
  • -20%
  • -20%
Се прилагодите 3D Таванот Мурали Позадина Светла шарени ротирачки шема Хотелско Лоби Спалната соба Дома Декор Таванот Позадина

Се прилагодите 3D Таванот Мурали Позадина Светла шарени ротирачки шема Хотелско Лоби Спалната соба Дома Декор Таванот Позадина

DEN 1439.52
DEN 734.00

Достапност
Производот е достапен

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот мурали 3d таванот , небото таванот , ѕвезди спалната соба таванот , небото таванот позадина , таванот и ѕидот хартија , 3d таванот позадина Бои : како што е прикажано 1 . купувачот мора да ги прочитате : $/ квадратен метар , Долг x широк = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина . ние ќе испрати подолу големина одговара на вашата цел количество . Количина : 1 квадратен метар = 125cm L x 80см W = 4.101 нозе x 2.624 нозе Количина : 2 квадратен метар = 200cm L x 100cm W = 6.561 нозе x 3.28 нозе Количина : 3 квадратен метар = 208cm L x 146cm W = 6.824 нозе x 4.79 нозе Количина : 4 квадратен метар = 250cm L x 160cm W = 8.202 нозе x 5.249 нозе Количина : 5 квадратен метар = 250cm L x 200cm W = 8.202 нозе x 6.561 нозе Количина : 6 квадратен метар = 300cm L x 200cm W = 9.84 нозе x 6.561 нозе Количина : 7 квадратен метар = 300cm L x 250cm W = 9.84 нозе x 8.202 нозе Количина : 8 квадратен метар = 400cm L x 200cm W = 13.12 нозе x 6.561 нозе Количина : 9 квадратен метар = 350cm L x 260cm W = 11.482 нозе x 8.53 нозе Количина : 10 квадратен метар = 400cm L x 250cm W = 13.123 нозе x 8.202 нозе Количина : 12 квадратен метар = 400cm L x 300cm W = 13.123 нозе x 9.842 нозе Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2, Бидејќи многу мали димензии, 1 метар квадратен големина е 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе Други големина , кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за Долго и Широко во ред . Или кажете ни ( Долго , Широко ) ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената . E. g. вашиот ѕид големина Долго : 4m Широк : 2m 4m 2м x =8 квадратни метри , ќе треба да се купи 8 квадратни метри . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Таванот Mural позадина е самолепливи ? Не , вие треба купи адхезивна паста одат на Хардвер продавница .ние не вклучуваат адхезивна паста , како изразат не може да брод . ПРАШАЊА и одговори : Како да знам големина на фотографија таванот позадина ? Ова е сопствена позадина не 10 долго , 0.53 м широк позадина се тркалаат . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Да ЧПП : Whst е таванот позадина ? Ова е фото таванот позадина , таванот и ѕидот мурали , таванот mural позадина , тоа не позадина се тркалаат , не ѕидот налепници , не paster .

Кон својствата

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1084
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Светла шарени ротирачки шема
Тип:
Не-плетени
Стил:
Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена:
Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба

Производи во категоријата

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

3 D Обичај HD Слика за Позадина Свежи Бонсаи Кактус Нордиските Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Mural Позадина

8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.02539 м)Често поставувани прашања : 1.

Брилијантен површината Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода Позадина ЛОГОТО екран

Обичај позадини се состои од многу мали парчиња Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро пл

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење антистатички, добро вентилирани Сајтот ц

Не ролни Анти влажност начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.Ве молиме напишете вашиот оми

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупув

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен Ако не се об

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот Сјајна површина Тоа не е целата позадина...

Please wait...