0
clear
  • 30 комплети 16 големини Капчиња куки Игли Конци за плетење Занает Конец за Шиење Алатки Капчиња Куки Игли за Плетење Поставува со Случајот
  • -20%
  • -20%
30 комплети 16 големини Капчиња куки Игли Конци за плетење Занает Конец за Шиење Алатки Капчиња Куки Игли за Плетење Поставува со Случајот

30 комплети 16 големини Капчиња куки Игли Конци за плетење Занает Конец за Шиење Алатки Капчиња Куки Игли за Плетење Поставува

DEN 11340.00
DEN 9072.00

Достапност
Производот е достапен

Големина на сино пластична рачка капчиња куки : 0. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. Должина на Игли за Плетење : 14cm/5. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Боја : Како На Слики 3.9 милиметри,1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Различен тип на плетење алатки,многу лесен за употреба Опис : 1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик&Пластични 2.75 милиметри,0. Издржливи и практични 2. Направени од високо квалитетен материјал,долготраен живот и нема деформација 5. 10-25 работни денови за пост превозот. Испорака : 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Совршен круг остри игли точка и е мазна плетење 4. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.

Кон својствата

Тип:
Игла За Шиење
Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Looen Бренд Топла Продажба 1 сет 9 Компјутери Многоцветни Капчиња Кука Плетење Комплет Игли Поставите Ткаа

2 парчиња Barudan везови резервни делови YLB13159Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квал

Транспарентен Акрилик Комбинација Занает Quilting Владетел Сечење Владетели DIY рачно изработени Алатки за

com / payment_method.3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .2, Според боја код, и

ДЕФИНИЦИЈА27 МОДЕЛОТ НА СЕКОЈ МОДЕЛ НЕ СЕ СО ИСТА ГОЛЕМИНАДЕБЕЛА ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ СО ДЕБ

Плоштад Longarm ОбрасциНаправи лесна работа на слободно движење quilting плоштадиЈасно акрилик шаблони нека м

Дел # : КП204 следниве големина се достапни од нас, ве молиме да ни кажете на вашиот поволни големина по пос

3 Гајтанот Стојат Носителот На Везови Тема Quilting Рек Шие Home Машина За Шиење За Шиење Производ Организатор

одговара Elna Serger Модели : 664, 664 Proодговара Janome (Нов Дом) Serger Модели : 1110 DX, 204 D My Lock, 3434 D Juno, 434 DR, 634 D, 644 D, 7034 D, 7933

Повеќе модел работната маса светло линк како што следува за вашиот избор :

3мм / 6mm / 10мм / 20mm 4 / сет Капчиња Куки Carbonized Кружни Бамбус Игли за Плетење Поставите Двојно Зашилени Предив

Пластични Игла за Плетење Мерач инчен cm mm Владетел Алатка Сите Во ЕденМатеријали : пластикаOveral големина

Улога : Автомобил капа отворање Модел : 2 или 4 игли Спецификации : влез 1 "(2.54 см) извоз 1 / 2 (1.27 cm) Влез 1 и 1 / 8

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Може да се користи на крои Шарки за лесно шиење текот на шевовите

Дел # : КП225 Достапен во следниве заврши големина ве молиме кажете ни ја вашата поволна големина по поста

5pcs! Брзо и лесно Автоматско Игла Уред ергономски капчиња куки плетење игли за шиење додатоциПроизводот

Дел # : 9114922293+9114921504 Pfaff Одење Пеш Индустриска Машина за Шиење Presser Нозе ЗА 1425, 1525 & 1445 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА ЕДЕН ПА

Дел # : KL51 Ние може да ги обезбеди следниве големина : 3 / 4"(19mm) 1 / 2"(13mm) 1" (25мм) 3 / 8"(10мм) 3 / 16"(5mm) 5 / 8"(16mm) 1 / 4"(6mm) 7 /

Please wait...