0
clear
  • Нови Пристигнување Темперамент Мода 925 Фунта Сребрен Накит Ангелот Бакнеж корејски Стил Срце Љубов Кристал Личност Прстени SR286
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување Темперамент Мода 925 Фунта Сребрен Накит Ангелот Бакнеж корејски Стил Срце Љубов Кристал Личност Прстени SR286

Нови Пристигнување Темперамент Мода 925 Фунта Сребрен Накит Ангелот Бакнеж корејски Стил Срце Љубов Кристал Личност Прстени SR286

DEN 182.40
DEN 119.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZTRLIUA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SR286
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Метали Тип:
s925 sterling silver
Површината Ширина:
како Слика

Производи во категоријата

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до ваш

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит...

5 Вашите нарачки се испраќаат во рок од 48 часа, од понеделник преку петок.Свечено Ветување * Нашите прода

Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал.Ве МОЛИ

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Белиот Оган Австралискиот Опал Жолто Златен Прстен Големина 7 / 8 RSCZ2579 Големо на Жените Накит, Прстени за

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*5 мм Метал : sterling silve

Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

Материјал : Сина Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 23~24x18mm Дебелина : 9~10мм прстен големина : 7 Тежин

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

FNJ 925 Сребрен Tassel Прстен Жолта Калцедон Камен Оригинални S925 Фунта Тајландски Сребрени Прстени за Жените

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главн

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пресврт Дизајн Ретро Сребро Прилагодливи Прстен【Главниот Камен】 : Никој【Meterial

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Please wait...