0
clear
  • Црвено Латинска Конкуренција Танц Здолниште Жените 2018 Нов Обичај Прави Секси Sumba Румба Tassel Танцување Носат Возрасни Стандард Латинска Фустан
  • -20%
  • -20%
Црвено Латинска Конкуренција Танц Здолниште Жените 2018 Нов Обичај Прави Секси Sumba Румба Tassel Танцување Носат Возрасни Стандард Латинска Фустан

Црвено Латинска Конкуренција Танц Здолниште Жените 2018 Нов Обичај Прави Секси Sumba Румба Tassel Танцување Носат Возрасни Стандард

DEN 12912.00
DEN 10330.00

Достапност
Производот е достапен


Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцување Носат Ние сме фабриката. Добредојде за долго време бизнис ако имате дизајн нацрт-ние, исто така, може да се направи од вашиот дизајн нацрт. Вие само може да се испрати до нас. Ние ќе го направи за вас, како и вашиот requirment. За овој фустан ние може да обезбеди слободни сопствени направени големина,Ако треба сопствени направени,ве Молиме оставете порака за да обезбеди висина,тежина,биста,половината,колковите, biceps,ракави итн.Нашата служба за корисници ќе ви помогне да се справи со ве Молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате! Можете да изберете големината или слободни сопствени направени! Совети : 1 cm= 0.393 инчен Можете да изберете боја или слободни сопствени направени!
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има малку разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистински точка 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по уплатата избришани. Топла продажба точка можеби привремено надвор од акциите, но ние ќе брод во рок од 5 дена. 2. Предмети може да се испраќаат од страна на Кина Пост, Сингапур Пост, EMS, DHL, UPS-от и Fed Ex. Сите доаѓаат со следење на број. 3. Ве чини околу 20-35 дена да се добие објект преку Кина Пост. Предмети се испраќаат од страна на хонг конг Пост и Сингапур Пост, да стигнете до повеќето земји во рамките 15-25 дена. Но, Русија и Бразил ќе трае над 30 дена како и за локалните обичаи проверка на одложување. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TL-014
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex,Микрофибер,Полиестер
Танц Тип:
Латински јазик
Тип на производ :
танц облечи
Боја :
Црвено или слободни сопствени направени
Пол :
Жените
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
18-40 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

Ова е прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса.Тоа е толку убава.Модерен стил мора

Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое , ве молиме овозможи 13cm се разликува поради пр

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

Бренд : Танц КралицаГолеминаПоловината(единица : cm)Биста (единица : cm)Хип(единица : cm)S707484888690М747888929094L7882929694

Латинска Танц Облечи Костими Жените Фудбалскиот Фустани Танго Танц Облека D366 Сребро Нерегуларни Полит

Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex / Најлон) Возрасна Група : Возрас

Латинска Танц Облечи за Девојки НАЈЕВТИНИОТ Танго Фудбалскиот Flapper се Облекуваат 2 Парчиња Поставени ла

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаХип (единица : cm)Биста (единица : cm)Половината (единица : cm)Погоден Висина (

латинска се облекуваат жените L12193Ние може да направи овој фустан на вашата големина и промените на друг

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : XXS : висина од 120 130cm XS : висина 130140cm S висина : 14

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : S : висина од 120 130cm M : висина 130140cm L висина : 14015

Новата латинска Танц Фустани Возрасни Женски Здолништа Реси латинска Танц Обука Облека Ча Ча Румба Пер

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

вклучува : Фустан + ракавици , не се вклучат и другиТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од з

Бренд : Танц КралицаГолеминаБлузи Должина(единица : cm)Половината Должина(единица : cm)Хип(единица : cm)Виси

Ве молиме прочитајте подолу информации пред целГолемината на табелата подолу значи people’s тело мерење

Постојат 6 големини за овој фустан : S (110cm , за девојки / момчиња со висина 105115cm)M (120cm , за девојки / момчиња с

Кликнете на Линкот Подолу за да ја Видите почетната Страница од Нашата Продавница>>>https : / / www.aliexpress.com / st

Ова е прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса.Тоа е толку убава.Модерен стил мора

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

Почитувани Клиенти, Ако Треба Да Ги Прилагодите На Друга Големина Можете Да Контактирате Со Нас Преку Mes

Сега имаме сите видови на режимот на транспорт, бетон може да ни се јавите,товарни полнење е слободен, ко

Ние ви нудиме висок квалитет на производите и најконкурентна цена од нашата фабрика директно на вашата

Големина : XXS3 XL1 инч=2.54 см(овој стил може да биде слободен да го направи,може да се направи на други бои и г

Please wait...