0
clear
  • Моден Класичен гроздобер parnis Сребрен раб Бела види раце Прозрачна Нов стил одговара miyota 8215 8205 821A движење
  • -20%
  • -20%
Моден Класичен гроздобер parnis Сребрен раб Бела види раце Прозрачна Нов стил одговара miyota 8215 8205 821A движење

Моден Класичен гроздобер parnis Сребрен раб Бела види раце Прозрачна Нов стил одговара miyota 8215 8205 821A движење

DEN 576.00
DEN 501.00

Достапност
Производот е достапен

Опис :
Движење : погоден за miyota 8215 8205 821 A серија.
Боја : Сребро работ Бела боја на час & минута раце
Големина : 15.5 mm x 14.5 m x 9mm ( Сите мерка од центарот на дупка до крајот )
Вклучува : Раце
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Кон својствата

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
n
Бренд Име:
Parnis
Објектот Должина:
0.15cm
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Тежина:
0.01g
Број На Модел На:
j
Функција:
k
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Висина:
0.15cm

Производи во категоријата

Трговија на големо 3pcs / многу 1mm дебелина Авион Кол 29.5 mm / 30мм / 30.5 Замена Часовници За делови Види Glass Soppire

Станот Минерални Види Стакло (пакет и логото може да бидат различни)Дебелина : 1.0 мм ( не може да биде ±0.2 м

Професионални Водоотпорен Види Случај Настроената,е 36,5 mm Види Задниот Поклопец Отворање на Алатки Со р

30мм*25мм Skidproof Гума ESD ТАБЕЛА МАТ Види Поправка Антистатички Мат за watchmakersОбјектот Карактеристики : Нашат

Правоаголникот Прилагодливи Часовници Назад Случај Покрие Настроената Смена Клуч Поправка Алатка За П

12 месеци Производителот.Ние не падне Превозот во нашата продавница.Ако не сте задоволни кога ќе го доби

Висок Квалитет Види Алатка Часовник Види Dial Површината Прашина Чисти Пенкало Алатки за watchmakersПакет Лис

Промет на големо со 2pcs / многу 21mm / 21.5 mm 1.5 mm дебелина види Стакло Види Кристал Квалитетот Види Стакло со З

Опис : Движење : погоден за ETA 6497 / 6498 или Море gull ST3600 3620 серија.Боја : Сребро работ Зелена боја на час & мин

Жешка !Види Repai Алатки Шрафцигер Пинцети Електрични Demagnetise Demagnetizer Алатки Долг кабелот за напојувањеКара

90 парчиња на оценување нерѓосувачки челик игли за rlx нараквици / ремени , 18 различни големини и 5 од секој

Види Бенд Рака го Регулира Алатки,Ротирачки Тип Watchband Линк за Pin remover Средство со 3 резервни ИгличкиОпис :

На листата е 1pc 2,5 mm дебели рамен круг види sapphire кристалноГолемина 26.5 mm / 27.5 mmНие се обезбеди тоа е вистинс

Материјал : не ' Рѓосувачки челик, пластикаБоја : СребренаВид на алатка : Поправка КолекцииКоличина : 360pcs

3piece / поставува види рамки делови за invita видикако што се : S ubaqua Noma III 5515 11833 5403 15801 14501 број 5404Не се најде она

Боја : Случајни Бои (Црна, Сина); Ова е нов Случај ПритиснетеОвие ексклузивни права ѕид најлон умира нема

PA002 50g Види Остатоци од Различни Делови Види Поправка Делови DIY Материјали Уметност Додатоци Спецификац

Kinding Забелешка : 1 Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0018 : 30 Од понеделник Д

Опис : Движење : погоден за ETA 6497 / 6498 или Море gull ST3600 3620 серија.Боја : Сребро работ Зелена боја на час & мин

Please wait...