0
clear
  • НОВИ оригинал, за ASUS T300FA T300LA T300CHI LCD led lvds Екран Видео Кабел 1422-023F0AS
  • -20%
  • -20%
НОВИ оригинал, за ASUS T300FA T300LA T300CHI LCD led lvds Екран Видео Кабел 1422-023F0AS

НОВИ оригинал, за ASUS T300FA T300LA T300CHI LCD led lvds Екран Видео Кабел 1422-023F0AS

DEN 1320.00

Достапност
Производот е достапен


Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .
оригиналната за T300 FA T300 LA T300 CHI LCD led lvds Екран Видео Кабел 1422-023 F0 AS
За нас :
Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .
Пакет :
Ние ќе пак објект добро .
Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
Ние ќе брод редоследот по 2-5 дена откако ја доби плаќање .
Ние, нормално, може да брод од страна на aliexpress стандард превозот , DHL , EMS ,ТНТ ,UPS-от и така натаму , ако преферирате други превозот метод , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас . Вашата позитивни повратни информации се многу ценети.
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле,ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Бренд Име:
ZYDNLP
Број На Модел На:
оригиналната за T300FA T300LA T300CHI LCD led lvds Екран Видео

Производи во категоријата

PN : 8210812aКомпатибилен со 8211198 8210898За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Ние може да потрае подолг

Нова Аудио приклучок за Слушалки Микрофон Џек Приклучок за Lenovo Idea Pad V450 Y450 Y460 Y560 Серија

1 U двојно плоча случај 770 со мрежа порт на серверот случај PC плоча 2 хард диск имиња цевки за индустриска

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот

5pcs200pcs FPC Кабел Конектор FH35 W Серија Ред на Контактот 21 / 23 / 25 / 31 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 pin 0.3 Задниот Поклопец LCD Ек

0 x1 (8 G / основни поени)PCIe x1 да PCIe x4 Машки Женскиот пол 90°R12 SLPCIe 3.5 Gbps) compatibles.0 x1 (8 G / основни поени) PCIe x1 да PCIe x1

Новиот USB 2.0 Да RS232 Com Порта 9 PIN СЕРИСКИ DB25 DB9 Адаптер Кабел Конвертор QJY99 Опис : Ако имаш постара компјутерс

Оваа High Speed HDMI со Етернет кабел е во согласност комбинира брз трансфер на податоци, како и аудио / видео и

.High Speed USB 3.0 тип Женски Женски Кабел Адаптер F / F USB Кабел за Продолжување Приклучок за Поддршка USB 2.0Драг п

1 Жица спецификации : UL20276 ( 1 / 0.254 ТА1 P+AL+M)5+[1 / 0.254 ТА4 C+D(1 / 0.254 ТА)+АЛ]1 P OD=4.014.6 mm 2 Боја : Црвена и виолетова 3 Мат

SFF8639 NVME У 2 став Adaptador PCIe SSD NGFF М 2 Мchave став Substituir Плоча Интел SSD 750 p3700 p3600este conversor permite на conexão de um М 2 NGFF SSD em 2280,

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За HP 15NO20 TX 730932SD1,ЗАВИСТ 153000 серија(

DC Моќност Џек Одбор USB 2.0 Порта Со VGA Одбор Оригинални За Dell Inspiron 1750 DC ЏЕК Одбор Стабилен Квалитет И Беспла

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Flex Лента Столб Картичка.Нема Возачот е потребно, а н

Опис : Нов & Висок КвалитетБоја : ЦрнаКонектори : DC 5.5*2.1 женски, 5.5*2.5 машкиПакет : 10 * DC адаптерФото :

9.5 MM 2 SATA HD SSD Хард Диск Caddy Адаптер за Acer Стремат Е1510 Е1570 Е1570 G V3575 T7008 DA8 A6 SH GUA0 N DVD ЧУДНОПЛАЌАЊЕНие го прифат

VGA кабел HD видео Кабел VGA 3+6 машки да машки монитор поврзување на кабелот од 1,5 m со завртки оклопна двојно

Бесплатен превозот R8211 Брз Етернет жичен домашна мрежа картичка десктоп 100 картичка PCIE картичкаОпис : 100%

******************************************************Повеќе детали : 7inch LCD LED polarizer поларизирана филм за лаптоплаптоп екран попр

Џек за Lenovo IDEAPAD G50 G5070 G5045 G5030 G5040 G4070 G5080 DC31100 LD00 LG00 Лаптоп DC Моќност Приклучок Конектор КабелКвалитет Загар

МТViki 100 Метри KVM Продолжување на Тастатурата Видео Глувчето Repeater VGA Адаптерот на USB Extender преку UTP МАЧКА RJ45

Нови A1237 LCD ЕКРАН КАБЕЛ За Macbook Air A1237 A1304 Screen Flex кабел Спецификација : рок на Гаранција : 6 Месеци Состојба : 1

Сериозни изјава (На пазарот се појавува голем број на фалсификувани "FUERAN" марка производи, хаос бришење

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ASX551 X551 A X551 CA X551 M D550 M R512 M F551 MA1.Верзија : LCD Кабел2.Тип :

Карактеристики Обезбедува максимална флексибилност за позиционирање SATA дискови во рамките на компјут

8211501А 8211347Втор HDD Двојна Хард Диск SSD Flex Кабел со Алатки за Mac Mini A1347 Серверот 0761412 9229560Објектот Спецификаци

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!0.62.6 mm МултиФункција Преносни Жица Соголување Клешти.Ов

Спецификација : Должина : 200mm Проред : 0.5 pin број : 30pin Кабел ширина : ≈15mm Конектор : Б( На двете страни Обрат

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Please wait...