0
clear
  • Нежен Круг Снегулка Ѓердан За Жените Bisuteria Божиќ Подарок Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Цвет Ѓердан Pendant Ѓердан Накит
  • -20%
  • -20%
Нежен Круг Снегулка Ѓердан За Жените Bisuteria Божиќ Подарок Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Цвет Ѓердан Pendant Ѓердан Накит

Нежен Круг Снегулка Ѓердан За Жените Bisuteria Божиќ Подарок Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Цвет Ѓердан Pendant Ѓердан Накит

DEN 105.60
DEN 86.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
CP00219
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ETCAVCE
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
боја:
Злато Во Боја/Сребрена Боја
is_customized:
yes
Пол:
Жените
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
деверуша/партија/роденден/ангажман
MOQ:
1pcs

Производи во категоријата

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

99 / многупарчиња / многуМоден Гроздобер Сребро Исклучителна МЕНУВАЊЕТО на SPANNER Шарм Копче Синџир / Клу

12pcs Панк Стил Црна / Бела / Браун Главата Черепот Faux Yak Коска Pendant Ѓердан Накит за Подарок За Жена / Маж 1733inch

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

2140886578238467 нови САД $ 6.00 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*2.6 cm Пакет се вклучени : 1pcs

Нова Жешка Микро Отвори Кубни Циркони SerisБренд вовед JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат в

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок 2.Кога вашата цел е пове

Ве молиме контактирајте со мене ако имате било какви прашањаПодобра цена за голема целWhatsapp : +8618372504825

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.comКина Пост ВоздухОколу 1525

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

Ставка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Flapper Слоеви Бисери Gatsby Костим Булчински Ѓердан Големина : 1inch=2.54 см Синџ

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".comEMSОк

Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days Ако цел$150 , Слободни DHL / EMS / Федекс /

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

Моден Фокс Ѓердан Викинг Метал Накит Foxes Pendant за Пријател Подарок Dropship28*38mmНие сме Фабрика Сите производи

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

Please wait...