0
clear
  • AC 250V 16A 3 Pin -30-30C Температура, Термостат Switch Сензор w 63 Capillary
  • -20%
  • -20%
AC 250V 16A 3 Pin -30-30C Температура, Термостат Switch Сензор w 63 Capillary

AC 250V 16A 3 Pin -30-30C Температура, Термостат Switch Сензор w 63 Capillary

DEN 431.52
DEN 410.00

Достапност
Производот е достапен

Име На Производ За Контрола На Температурата Се Префрлите Предавателот Модел.Не 711/35 L Материјал Керамика, Метал, Пластика Контакт 1 NC 1 NO Номинална AC 250/380 V Тековната 16 A Температура -30-30 C Каки Боја, Бела Кабел Должина 160cm/ 63" уреди со покажувач на Род Големина 128 x 6mm/5.04" x 0.24"(L*Кол) Вкупната Големина 63 x 51 x 46mm/2.48" x 2" x 1.81"(L*W*H) Нето Тежина 108g Пакет Содржина 1 x Контрола на Температурата се Префрлите '

Кон својствата

сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
2.0kg (4.41lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Производи во категоријата

.Спецификации : Име на производ Push Копчето Станица Ui 600 V О 10 A IEC 6094751 Uimp 6k V Материјал Пластика, Метал Вкупн

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неиспра

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр

Предмет Тип : Прекинувачи Број на Модел : ИСC302 R81&ИСRMT02 Гаранција : 1 полесно Далечински Растојание : Карак

E6 B2CWZ5 B OMRON Ротари Енкодер E6 B2 CWZ6 C DC1224 V 2500 2000 1800 1000 600 500 360 200 100 60 40 30 20 P / RМодел : E6 B2CWZ5 B Моќ напон : DC12 V да 24 V р

2 SC3074 10 PCS2 SA1244 10 PCS Вкупно : 20 PCS2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина вр

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : Livolo Карактеристики : Д

Ние го прифатат плаќање дека aliexpress може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат д

Производот е со англискиот јазик прирачник.Перформанси и карактеристики : Едноставна конструкција, сиг

22mm мотор почнете да престанат да им помогнам на копчето префрлатеДел број : PM221 F11 ZE / Б / 12 V / S со симболИнс

100 Pcs Автозаклучување Притисни копче за Префрлање Водоотпорен Еден Latching / ИСКЛУЧУВАЊЕ Круг Вклучете Бој

DC5 V 2500 2000 1800 1024 1000 600 500 400 360 200 100 60 40 30 20 P / R OMRON Ротари Енкодер E6 B2 CWZ1 XМодел : E6 B2CWZ1 X Напојување напонот : DC5 V р

Двојно велика БРИТАНИЈА Штекер Wallpad Луксузни Сатен Метал Панел 146*86mm Двојно 13 A велика БРИТАНИЈА Штекер с

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина вратиДобредојдовте на нашата П

1pc 28mm Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Еден Doorebll Рог LED Притисни Копче за Префрлање Автомобил Авто М

ИСC702 SR11 Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro Hs Карактеристики : 2 начин с

DC512 V 2500 2000 1800 1024 1000 600 500 400 360 200 100 60 40 30 20 P / R OMRON Ротари Енкодер E6 B2 CWZ3 EМодел : E6 B2CWZ3 E Напојување напонот : DC5 V

ЕУ Schuko Штекер Со 1 Банда Switch Wallpad Алуминиум Сатен Метал Панел 146*86mm 1 Банда 2 Начин Ѕиден Прекинувач со ЕУ Soc

Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пор

Производот број RS60112 A600 U Број на отпор тела 2 Инсталација на ветер Вертикална Патување 60mm Операција дел

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или им

Напојување : 2*АА ОД 1,5 V батеријаЕкранот на точноста : за 0,5 степениСензор : NTCКонтакт капацитет : 5 A 220 VТемп

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : LIVOLO Карактеристики : д

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Автоматски да се ВКЛУЧИ додека се открие луѓето доаѓаат и да г

Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3) ве Молиме контактир

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : НЕМА LIVOLO Карактеристи

Please wait...