0
clear
  • Оригиналната За Huawei Колега 7 MT7-TL10 екран осетлив на допир Mate7 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена
  • -20%
  • -20%
Оригиналната За Huawei Колега 7 MT7-TL10 екран осетлив на допир Mate7 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена

Оригиналната За Huawei Колега 7 MT7-TL10 екран осетлив на допир Mate7 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена

DEN 420.96
DEN 400.00

Достапност
Производот е достапен

АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. АКО сте задоволни со производи по тестирање. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.
Повратни информации :
1. Ние ќе ви одговори што наскоро. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Производи Детали : Оригинални За Huawei Колега 7 MT7-TL10 екран осетлив на допир Mate7 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена 3. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации.Оригиналната За Huawei Колега 7 MT7-TL10 екран осетлив на допир Mate7 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел Замена 1. Нашиот техничар целосно ќе тест. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.

Кон својствата

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За huawei Колега 7 MT7-TL10
Екранот:
≥5
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За huawei Колега 7 MT7-TL10
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Екран на допир панел Стакло
Број На Модел На:
За huawei Колега 7 MT7-TL10
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За huawei Колега 7 MT7-TL10

Производи во категоријата

Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот емејл или во Aliexpress цел првите три дена по пл

Екран осетлив на допир Digitizer Стакло Панел Пред Стаклена Леќа Сензор За Nokia Lumia 820 со Логото Бесплатен прев

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

За Моделот : За Prestigio Multi Phone PAP5517 PAP 5517Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно в

За Letv Ле max 2 X820 X821 X822 X823 X829 Екран на Допир + tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена екран осетлив на допир БЕСП

За Модел : За Ule Fone U007Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги презема

San Erqi Екран На Допир За Леново S60 S60Т Екран На Допир Панел Digitizer Сензор Пред СтаклоДетали 1 Висок Квалитет

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

10 PCS Пред Стакло За Hua Wei Чест 6 Плус Стакло Екран на Мобилен Телефон Предниот Панел Стакло Делови (Не Digitizer

San Erqi 3.2 Инчен X622 Црна Сензор Замена На Делови За Philips Xenium X622 Екран На Допир Digitizer Панел Со НалепницаДетали

YRFF Touch Glass Фронт За Oukitel U16 Max Екран на Допир Digitizer Панел Стакло Замена Алатки Бесплатно Protecotr Филм Со Лепил

За Xiaomi Mi А1 Mi A1 MDG2 Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир

> Најдобрите складирање температура е 20°C5°CИспорака : 1.> Не влијаат на батеријата Ние ќе се одговорни за

Ако Производот оштетени по Инсталацијата Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобри

> Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата

Please wait...