0
clear
  • S925 Sterling Silver 11MM Широк Машки Тајландски Сребро Хривнија рачно изработени Двоен Прстен на Рамни Fuzi S Сребрена Тока Хривнија&Хривнија Homme
  • -20%
  • -20%
S925 Sterling Silver 11MM Широк Машки Тајландски Сребро Хривнија рачно изработени Двоен Прстен на Рамни Fuzi S Сребрена Тока Хривнија&Хривнија Homme

S925 Sterling Silver 11MM Широк Машки Тајландски Сребро Хривнија рачно изработени Двоен Прстен на Рамни Fuzi S Сребрена Тока

DEN 1886.40

Достапност
Производот е достапен


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за Мажи
МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро, ЦВРСТИ, НЕ позлатен
ОБРАБОТКА : Тајландски Сребро, анти-оксидација, рачно изработени ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодување е достапно, не избледуваат

Кон својствата

Должина:
21CM Long 11MM Width
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
STARYEE
Повод:
Партија
Број На Модел На:
MYSL171110
Страна Камен:
Никој
Пол:
Унисекс
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
CCGTC
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Главниот Камен:
Никој

Производи во категоријата

Природен Микс Полу Скапоцен Камен Круг Монистра Еластична Линија Шарм НараквициОписи : Материјал Јужна

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Хривнија【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Тежина 】3.88 g

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавница за накит!Еден дијаметар е за 17mm, а должината е за 20mmТ

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за

: Сите рачно изработени барок бисер и розова школка brooch / pendant, производство период од околу 35 дена, секо

Сите рачно изработени барок бисер и розова школка brooch / pendant, производство период од околу 35 дена, секој

Топла бренд златна нараквица рамен хривнија нов дизајн 7 MM страна 18 карат класичен страна синџир К злато

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои...

Нови гравирани ахат dzi се, исто така, високо ценети како додека тие се добро направени, содржат традицион

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

материјал : ахатбоја : црешадолжина : 7.5 инченголемина : 1213mm

5 cm) снегулка.Накит мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.

Должина 19cm , 22cm е само за уп 5 MM Ширина Машки Пол 925 Фунта Сребрен Накит Мажите Накит Тајландски Сребро Јаж

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Природни HETIAN Jade Закачам【 Тежина 】11.5 g【Метал Тип】990 Sterling Silver

5% Чисто сребро во тоа Нашиот накит е со врвен квалитет, ние сме производителот (не препродавач) на .Tks Зош

Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла забелешка со овој sterling silver нараквица.

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

Природни Црвени Ахат ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние и

Голема & долго 9око врежани природни ахат скапоцен камен dzi лежиште (околу 38 * 13mm, должина * дијаметар во ср

Бренд : UMCHOГем Тип : Создал Небото Сини ТопазГлавниот Камен Големина : Прибл.3.0 mm(8.1 кт)Камен Јасност : VVSКам

925 Сребрен Хривнија Верски Крстот Солидна Sterling Silver Унисекс Хривнија Мода Шарм Накит 100% Нови 100% Sterling silver 1

Please wait...