0
clear
  • Висок Квалитет 50pcs 3ml Пластични Усна Сјај Цевка Мали Кармин Цевка со Leakproof Внатрешна Примерок Козметички Сад DIY
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет 50pcs 3ml Пластични Усна Сјај Цевка Мали Кармин Цевка со Leakproof Внатрешна Примерок Козметички Сад DIY

Висок Квалитет 50pcs 3ml Пластични Усна Сјај Цевка Мали Кармин Цевка со Leakproof Внатрешна Примерок Козметички Сад DIY

DEN 1040.16
DEN 947.00

Достапност
Производот е достапен


50pcs/многу
Капацитет : 3ml
Големина : 104mm(h)*13mm(d)
Тежина : 9.5 g/pc

Кон својствата

Спецификации:
3ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
sambette
Број На Модел На:
BH0517
Големина:
3ml

Производи во категоријата

Капацитет : 1ml / 2mlМатеријал : стакло шише,пластичниБоја : бело / црна1 ML големина : 9*36mm2 ML големина : 10*48mmБ..

Име : 30ml Јасно плоштадот dropper шише, 30cc Плоштадот Стакло Dropper Шише, Капацитет : 30ml Материјал : стакло Поврат

30g Акрилик coned диск Шише Крем шише / креми шишиња / маска шише Големина : Капацитет : 30g Употреба : за bubbottin

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : arcylic Боја на цевка : злато Боја на капа : злато / сребрена Форм

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

50 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметика

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сјајна злато / сребре

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucМатеријал :

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл 125 x 11mmКап

Боја : Како на сликата Шоу Сигурно, безбедно и практично пакување.Се разбира,Ние ќе го избере најдобриот

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна,

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : злато Боја на капа : злато / сребрена Форма

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucБоја : Како

30pcs / многу 15ml мрзнување airless пумпа шише со сребрена капа,со висок квалитет Вакум Шише,празни крем сад Бој

Refillable Шише Празно 30 / 60ml Стаклено Шише Со Чиста Dropper Парфем Примерок Цевки За Етерични Масла Течни Reagent Pipe

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна,

Предмет : Висок квалитет 40g Чаша Павлака Тегла, Стаклена Тегла за Око Крем и Кармин, Високи Крем Шише Капа

Големина : D16*H55mmСтавка : 3ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа Облик : Тркалезна

100g празна бела пластична цевка за козметика пакување,100ml ЈП handcream / лицето чистење сад шишиња 24pc / многуК

40ml празно основа пластична цевка, бела мека цевка за козметички, 40ml бела пластика крем пакувањеЗабелешк

детали за производот : 80 ML за нега на Кожата козметика црево 80 G сончање / ББ Крем / Око Крем козметика па

Please wait...