0
clear
  • 2018 пролет лето мода Европската памук палата ретро принцезата сон се облекуваат мека убавина Шпагети Рака sleepwear wj1784
  • -20%
  • -20%
2018 пролет лето мода Европската памук палата ретро принцезата сон се облекуваат мека убавина Шпагети Рака sleepwear wj1784

2018 пролет лето мода Европската памук палата ретро принцезата сон се облекуваат мека убавина Шпагети Рака sleepwear wj1784

DEN 1367.52
DEN 1067.00

Достапност
Производот е достапен


Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес. Во овој процес, прашања за начинот на услуги и производи, нашата компанија ќе биде најдобро за вас да се реши. Менаџер Ванг
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Половината Биста cm cm cm cm S 90 71 86 М 91 76 92 L 92 82 97 XL 93 88 103 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Feeback
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. И ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст за вашата следна цел.
2.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас.
4, Ние ќе го следат секој песна Број. Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаете
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА
Choises онлајн продавница се направи и врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување.
Враќање& Размена на настава.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Wj1784
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Модални,Памук
Јака:
Шпагети Рака
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Возбудува

Производи во категоријата

Чипка Шупливи надвор секси nightdress за жените кратки ракави невестата nightgown секси шпагети рака v деколте, sle

така што можеме да направиме подобро Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,

【Материјал】 : spandex+најлон 【Боја】 : црна 【Содржат】 : 1 x долна облека 【Стил Опис】 : отворена crotch,porno,babydoll,

Материјал : Полиестер + Spandex + ЧипкаБоја : ЦрнаГолемина : една големина

100% Чиста свила Nightgowns жени Секси Види throught sleepwear Дома Мини фустани СВИЛА ФЛОРАЛНИ nightdress САТЕН nightie Лето ст

Производ : Жешка, Секси долна Облека Секси Фустан Материјал : Spandex + Lycra Боја : Црвена / Црна Големина : S / M / L

Материјал : Rayon ЧипкаГолемина : M L XL XXL5 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монит

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Чипка & Полиестер ,Услужни И Се Протегала !Количина : 1 Сет ( Облечи + Ка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна Дише и брзо се суши Удобно чувство на доп

100% Чиста свила Nightgowns жени Секси Види throught sleepwear Дома Мини фустани СВИЛА Вез nightdress САТЕН nightie Лето стил пи

ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаПлати повеќе товар цена да се добие побрз за испорака методСадц

Материјал : Faux Свила,Полиестер.Големина : M,L,XL,XXL.Превозот : 1.Нормално, ние ќе брод од вашата нарачка во 13 д

Купувачот мора да знае : ве Молиме да се осигурате дека вашиот addressee информации се точни; ве Молиме бидет

 Ние нудиме на големо услуга!!!  Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги

Please wait...