0
clear
  • За ZP КП KS КК 30A 50A спирала радијатор heatsink перка груб навој Со Бакар лист
  • -20%
  • -20%
За ZP КП KS КК 30A 50A спирала радијатор heatsink перка груб навој Со Бакар лист

За ZP КП KS КК 30A 50A спирала радијатор heatsink перка груб навој Со Бакар лист

DEN 480.00
DEN 442.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Примена:
RAM меморија
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
ZP КП KS КК 30A 50A спирала радијатор heatsink
Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Фан Големина:
ZP КП KS КК 30A 50A спирала радијатор heatsink

Производи во категоријата

Информации за производот код : HY410 име на Производ : термички маст за компјутер и led светлата на Производо

Оригиналниот SUNON MC25101 V20000F99 25*25*10ММ 2 CM DC12 V 0.45 W Сигнал на Аларм мал исклучување на вентилаторот за ладење

Нови Оригинални SUNON EF75251 B1Q000G99 12 V 2.70 W 75*75*25ММ за Проектор за ладење вентилатор

СпецификацијаПредметиHY880HY880AHY880БЕдиницаБојаСиваСиваСиваКоефициент на топлинска спроводливост>5...

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална Повратна информација (1) Ние го

Карактеристики : Ја подобрува зрачи перформанси ефикасно со повеќе зрачи квадратни и уникатна техника

02 HN6 G за Power Edge C2100 CPU1 Heatsinkтри месеци гаранција

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

СпецификацијаПредметиHY610HY620HY630HY650ЕдинициБојаЗлатоЗлатоЗлатоЗлатоНИКОЈКоефициент На Топлинска Спров

Модел : DA08020 B12 UГолемина : 80 x 80 x 20mmЦентар дупка големина : 72 X72 MMБрзина информации : 18004800±10%Имајќи тип : двое

Gdstime DIY Северна Мостот Golden Радијатор Црна 4010 3 Pin 40x38x36mm Вентилаторот за Ладење​Northbridge Кулер Параметри : Ра

Orignal MSI Графичка картичка вентилаторот за ладење APISTEK GA51 S2 L GA51 S2 H NNTK 12 V 0.13 НА 0.18 НА 2 Lines

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, го Рестартирате системот,и така н

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Acer стремат еден 722 (4 игли

001%Крварат0.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприц нано термички маснотииЧување : Чувајте во ладно и суво место, на

Please wait...