0
clear
  • А+Квалитет За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119 екран осетлив на допир J3 Про J 3 Про Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел
  • -20%
  • -20%
А+Квалитет За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119 екран осетлив на допир J3 Про J 3 Про Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел

А+Квалитет За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119 екран осетлив на допир J3 Про J 3 Про Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без

DEN 665.76
DEN 633.00

Достапност
Производот е достапен

Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
Напомена : 1. Одличен за по-продажба на услуги. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние ќе ви одговори што наскоро.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Производи Детали : За Samsung ГАЛАКСИ J3 Pro J3110 J3119 екран осетлив на допир J3 Про J 3 Про Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел 3.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Нашиот техничар целосно ќе тест. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток.За Samsung ГАЛАКСИ J3 Pro J3110 J3119 екран осетлив на допир J3 Про J 3 Про Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел 1. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending.

Кон својствата

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119
Екранот:
≥5
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Екран на допир панел Стакло
Број На Модел На:
За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Samsung ГАЛАКСИ J3Pro J3110 J3119

Производи во категоријата

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

> Најдобрите складирање температура е 20°C5°CИспорака : 1.> Не влијаат на батеријата Ние ќе се одговорни за

За Xiaomi MI 5 X MI5 X Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир Се

Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот емејл или во Aliexpress цел првите три дена по пл

За Letv Ле max 2 X820 X821 X822 X823 X829 Екран на Допир + tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена екран осетлив на допир БЕСП

За Моделот : За Prestigio Multi Phone PAP5517 PAP 5517Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме љубезно в

San Erqi Екран На Допир За Леново S60 S60Т Екран На Допир Панел Digitizer Сензор Пред СтаклоДетали 1 Висок Квалитет

10 PCS За Huawei Искачи P6 Надворешниот Пред Стаклена Леќа Делови Гаранција Надворешен екран на Допир Панел (Н

Please wait...