0
clear
  • Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметност LED Виси Светилка
  • -20%
  • -20%
Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметност LED Виси Светилка

Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметност LED

DEN 3744.00
DEN 3182.00

Достапност
Производот е достапен


Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметност LED Виси Светилка

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
никел
Инсталација Тип:
синџир pendant
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
LUALS
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
pendant светлина
Стил:
Арт Деко
Абажур Боја:
Жолта
Гаранција:
1
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Техника:
Рачно Плетени
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
Коноп Јаже
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Производи во категоријата

.Параметарот : Материјал : Внатре Стакло+Надвор АкриликВиси додатоци : D12cm круг фах + 100cm кабел (може да се

ПостМодерни Креативност Pendant Цевка Светилка Осветлување Тела Уметност Оркестарот Прилагодливи Виси Та

Гаранција1 Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.8 CM Тела Ширина 33.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Ун

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена откако ја стави ред ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ ПРЕПОРАЧУ

[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклучок на синџир)[материјал] : Железо + стакло[извор на светлина тип] E27

Тип на светлосен извор : E27(не се вклучениТехнологија : Спреј боиСветилки и фенери дали со извор на светл

Модерна Уметност Pendant Led Светилки Насликани Алуминиумски Класичен Pendant Трпезарија Светлина Модерна Pendant

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионал

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Античкиот Ковано Жел

Кликни Тука за Да се Добие Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

LED Ново Осветлување Арт Деко, ПРЕДВОДЕНА Pendant Светлина Тела Бела Акрилна Виси Сјај за Домашна Декорација

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Модерната Шарени Ресторан, Кафе Спалната соба Осветлување Железо+Цврсто Дрво E27 Носителот Pendant Светла т

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА 12 месеци Производителот е ограни

Please wait...